Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Herman Tiben (1910-1993)

Persoonlijke gegevens Herman Tiben 


Gezin van Herman Tiben

Hij is getrouwd met Pietertje Dina Sandten.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1936 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Herman Tiben?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Herman Tiben

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen



  1. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134 https://fjmblom.home.xs4all.nl/
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I22051.php
  2. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134
  3. Johan Bernard (Broer) Berens CBB134

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 september 1910 lag tussen 9,9 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 8,1 uur zonneschijn (60%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 31 mei » Oprichting van de Unie van Zuid-Afrika.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
  • De temperatuur op 16 mei 1936 lag tussen 10,9 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 1 augustus » Opening van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 5 oktober 1993 lag tussen 9,3 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 2,4 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1993: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,2 miljoen inwoners.
    • 13 januari » De regering van Guatemala en de Guatemalteekse vluchtelingen die vanuit Mexico massaal naar hun vaderland willen terugkeren, sluiten op het laatste ogenblik een akkoord, waardoor de operatie binnen twee weken voltooid moet zijn.
    • 9 maart » UNITA-leider Jonas Savimbi roept zijn medestanders op in de jungle bijeen te komen en zich voor te bereiden op nieuwe gevechten met de regering van Angola.
    • 11 mei » Irak heropent de grens met Jordanië na een zesdaagse sluiting van deze belangrijkste toegang tot de buitenwereld in verband met het uit de circulatie nemen van oude dinar-biljetten.
    • 30 juni » Bomaanslag op het gebouw van het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid in Den Haag door de RaRa.
    • 9 augustus » Zuid-Afrikaanse politie-agenten en soldaten beginnen een zoekactie naar wapens in zwarte woonoorden ten oosten van Johannesburg na gewelddadige botsingen tussen aanhangers van het Afrikaans Nationaal Congres en de Inkatha Vrijheidspartij, waarbij ten minste 43 doden zijn gevallen.
    • 8 december » De Amerikaanse president Bill Clinton tekent het North American Free Trade Agreement (NAFTA).


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tiben

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tiben.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tiben.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tiben (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I22051.php : benaderd 1 januari 2026), "Herman Tiben (1910-1993)".