Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen » Johann Joseph - Jo Langen (1935-2018)

Persoonlijke gegevens Johann Joseph - Jo Langen 


Gezin van Johann Joseph - Jo Langen

Hij is getrouwd met Margaretha Elisabeth - Lies Heinen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1963 te Emmen, Gemeente Emmen, Drenthe, Nederland, hij was toen 27 jaar oud.Bron 4

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johann Joseph - Jo Langen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Johan Bernard (Broer) Berens https://fjmblom.home.xs4all.nl/ CBB210 rouwadvertentie
    Pauline Berens: Genealogienetwerk zus Greetje Berens voorheen EemslandBoekweitBoerenImmigratie
    https://www.genealogieonline.nl/the-dutch-connection/I20384.php
  2. rouwadvertentie
  3. rouwadvertentie
  4. Johan Bernard (Broer) Berens CBB210

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1935 lag tussen 1,8 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 1,9 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 10 juni » Alcoholics Anonymous wordt opgericht in Akron, Ohio.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.
  • De temperatuur op 2 september 2018 lag tussen 7,1 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (74%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
    • 15 april » PSV wordt voor de 24e keer landskampioen. Ajax werd met 3-0 verslagen en zo werd het puntenverschil te groot.
    • 19 mei » Prins Harry treedt in het huwelijk met de Amerikaanse actrice Meghan Markle.
    • 21 juli » De Amsterdamse Noord/Zuidlijn is officieel geopend door de nieuwe burgemeester Femke Halsema, een dag later konden ook de reizigers gebruik maken van Metrolijn 52.
    • 2 oktober » Annet Schaap ontvangt de Gouden Griffel voor haar boek Lampje.
    • 29 oktober » Een Boeing 737 MAX 8 onderweg van Jakarta naar Pangkal Pinang, Lion Air-vlucht 610, stort neer in de Javazee. Aan boord bevonden zich 181 passagiers en 8 bemanningsleden. Alle inzittenden kwamen om het leven.
    • 21 december » Piet van Dijk dient na ruim een jaar zijn ontslag in bij de commissaris van de Koning Jetta Klijnsma als burgemeester van de gemeente Aa en Hunze. Op 14 september 2017 was hij aangetreden als burgemeester.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Langen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Langen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Langen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Langen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Pauline Berens BC, "Bevolkingsreconstructie Barger-Compascuum + Gezin + Rechtstreekse Voorouders + Nakomelingen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/ofb-barger-compascuum/I20384.php : benaderd 1 januari 2026), "Johann Joseph - Jo Langen (1935-2018)".