Noblesse Européenne - European Nobility » Robert Dudley (1574-1649)

Persoonlijke gegevens Robert Dudley 


Gezin van Robert Dudley

(1) Hij is getrouwd met Alice Leigh.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1596, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Frances Dudley  ????-1641


(2) Hij is getrouwd met Elizabeth Southwell.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1606 te Lyon, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Robert Dudley

Fils illégitime.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Robert Dudley?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Robert Dudley

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Robert Dudley

John Dudley
1502-1553
William Howard
± 1510-1573
Robert Dudley
1533-1588

Robert Dudley
1574-1649

(1) 1596

Alice Leigh
????-1669

(2) 1606

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1574: Bron: Wikipedia
    • 29 januari » De Geuzen verslaan de Spanjaarden tijdens een zeeslag op de Oosterschelde (Slag bij Reimerswaal).
    • 14 april » Slag op de Mookerheide tussen het Spaanse leger en huurtroepen onder Lodewijk en Hendrik van Nassau, die beiden sneuvelen.
    • 3 oktober » Ontzet van Leiden na een Spaanse belegering.
    • 23 november » Johan III van Nassau-Saarbrücken wordt opgevolgd door zijn achterneven Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau. Ze volgen hem ook op als regent voor Johan Lodewijk I van Nassau-Idstein.
    • 7 december » De halfbroers Albrecht van Nassau-Weilburg en Filips IV van Nassau-Neuweilnau verdelen de Saarbrückense erfenis: Albrecht ontvangt Ottweiler, de ambten Homburg, Kirchheim en de heerlijkheden Lahr en Mahlberg, en Filips ontvangt de graafschappen Saarbrücken en Saarwerden en de heerlijkheid Stauf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dudley

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dudley.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dudley.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dudley (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Henri Frebault, "Noblesse Européenne - European Nobility", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/noblesse-europeenne/I84818.php : benaderd 11 augustus 2025), "Robert Dudley (1574-1649)".