Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree » Elizabeth Konijn (1879-± 1954)

Persoonlijke gegevens Elizabeth Konijn 

Bron 1

Gezin van Elizabeth Konijn

Zij is getrouwd met Bernard Nopol.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1904 te Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 25 jaar oud.

Esposa: Bernard Nopol

Kind(eren):

  1. Barend Nopol  1905-1948
  2. Helena Anna Nopol  1915-1988
  3. Abraham Nopol  ????-± 1970

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elizabeth Konijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elizabeth Konijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elizabeth Konijn

Elizabeth Konijn
1879-± 1954

1904

Bernard Nopol
1876-1938

Barend Nopol
1905-1948
Abraham Nopol
????-± 1970

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. My family Hany Minzly Web Site, חנה מינזלי, Elizabeth Nopol (לבית Konijn), 28 oktober 2017
    התווסף באמצעות Smart Match

    אילן יוחסין MyHeritage

    אתר משפחתי: My family Hany Minzly Web Site

    אילן יוחסין: 337567701-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 september 1879 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
    • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
    • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
    • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
    • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
    • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
  • De temperatuur op 7 december 1904 lag tussen 3,6 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 18 april » In Parijs verschijnt het socialistische dagblad L'Humanité voor het eerst.
    • 26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 31 oktober » Einde van de pogingen van de Japanners om Port Arthur te veroveren in de Russisch-Japanse Oorlog
    • 15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Konijn

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Konijn.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Konijn.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Konijn (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hadar Nimitz (Nimetz Niemiec), "Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/nimetz-feder-flash-big-family-tree/I502623.php : benaderd 4 mei 2025), "Elizabeth Konijn (1879-± 1954)".