Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree » Abraham Noach MEIJER

Persoonlijke gegevens Abraham Noach MEIJER 

Bron 1

    Gezin van Abraham Noach MEIJER

    Hij is getrouwd met Deborah MONASCH.

    Zij zijn getrouwd op 23 juni 1852 te Dordrecht.


    Kind(eren):

    1. Eva Meijer  1856-1856

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Abraham Noach MEIJER?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Abraham Noach MEIJER

    Abraham Noach MEIJER

    1852
    Eva Meijer
    1856-1856

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Allemans Web Site, Philine Allemans, Abraham Noach MEIJER, 29 mei 2017
      התווסף באמצעות Smart Match

      אילן יוחסין MyHeritage

      אתר משפחתי: Allemans Web Site

      אילן יוחסין: 149198012-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 juni 1852 lag rond de 17,0 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » In Nederland wordt de postzegel ingevoerd. (Zie ook: Eerste postzegelemissie Nederland)
      • 14 januari » De Franse grondwet van 1852 wordt afgekondigd.
      • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
      • 9 april » Eedaflegging van de latere koning Leopold II in de Belgische Senaat.
      • 12 november » Op het Proces van Keulen worden de "Keulse Communisten" beschuldigd van hoogverraad. Zeven van de 11 aanwezige beschuldigden worden veroordeeld tot in totaal 36 jaar vestingstraf. Dit proces "besluit de eerste fase van de Duitse arbeidersbeweging" zegt Friedrich Engels.
      • 2 december » Napoleon III wordt keizer van Frankrijk.

    Over de familienaam MEIJER

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam MEIJER.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over MEIJER.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam MEIJER (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hadar Nimitz (Nimetz Niemiec), "Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/nimetz-feder-flash-big-family-tree/I501714.php : benaderd 6 mei 2025), "Abraham Noach MEIJER".