Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree » Meinhard Levien JACOBSON (1854-1907)

Persoonlijke gegevens Meinhard Levien JACOBSON 

Bron 1

Gezin van Meinhard Levien JACOBSON

Hij is getrouwd met Marianna Mina Meijers.

Zij zijn getrouwd op 20 maart 1889 te Amersfoort, hij was toen 34 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Meinhard Levien JACOBSON

http://akevoth.org/genealogy/duparc/2243.htm

Meinhard Levien Jacobson, birth 10 Jul 1854 Middelburg, died 14 Aug 1907 Middelburg, occupation: makelaar in argenturen, son of Karel Jacobson and Mietje Lansberg

Married 20 Mar 1889 Amersfoort to:

Marianne Mina Meijers, birth 14 Sep 1867 Amersfoort 1st marriage, daughter of Philip Meijers and Aaltje Visser

1) Karel Philip Levien Jacobson, birth 1 Jul 1890 Middelburg, died 24 Apr 1900 Middelburg

2) Frits Karel Levien Jacobson, birth 23 Dec 1901 Middelburg, died 29 Feb 1944 Oost-Europa

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Meinhard Levien JACOBSON?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Meinhard Levien JACOBSON

Meinhard Levien JACOBSON
1854-1907

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Genealogy of family Gerson Lohman, Nika Gerson Lohman, Meinhard Levien JACOBSON, 28 april 2017
    התווסף באמצעות Smart Match

    אילן יוחסין MyHeritage

    אתר משפחתי: Genealogy of family Gerson Lohman

    אילן יוחסין: 138233592-9

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 juli 1854 lag rond de 16,7 °C. Er was 2 mm neerslag. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 19 april 1853 tot 1 juli 1856 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
  • In het jaar 1854: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 24 april » In Wenen vindt het huwelijk plaats tussen Elisabeth in Beieren (Sisi) en Frans Jozef I van Oostenrijk.
    • 21 oktober » Florence Nightingale wordt met een staf van 38 verpleegsters naar de Krimoorlog gestuurd.
    • 25 oktober » Slag bij Balaklava.
    • 22 november » Executie van Johann Heinrich Kemper voor drievoudige moord en tweevoudige poging tot moord in Amsterdam.
    • 2 december » Oostenrijk sluit een alliantie met het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk.
    • 8 december » Paus Pius IX vaardigt het dogma van de Onbevlekte Ontvangenis uit, dat belijdt dat de Maagd Maria geboren is zonder erfzonde.
  • De temperatuur op 20 maart 1889 lag rond de 7,9 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 16 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 27 juni » Huwelijk van prins Willem van Hohenzollern en prinses Maria Theresia van Bourbon in Slot Sigmaringen.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 14 augustus 1907 lag tussen 17,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 19,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. Er was 3,6 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 3 mei » Oprichting van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe SK.
    • 19 mei » Oprichting van de Finse voetbalbond, de Suomen Palloliitto.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam JACOBSON

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam JACOBSON.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over JACOBSON.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam JACOBSON (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hadar Nimitz (Nimetz Niemiec), "Nimetz-Feder-Flash BIG Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/nimetz-feder-flash-big-family-tree/I501225.php : benaderd 4 mei 2025), "Meinhard Levien JACOBSON (1854-1907)".