Navorska tree » Dick Lindaman (1873-1956)

Persoonlijke gegevens Dick Lindaman 

  • Hij is geboren op 10 december 1873 in fortasse, somewhere, Verenigde Staten.
  • (note1) .Bron 1
    Sources: Tim Hites & Julie Hass
  • Hij is overleden op 7 januari 1956 in fortasse, somewhere in IA, hij was toen 82 jaar oud.
  • Hij is begraven na 6 januari 1956 in Hitesville Cem., Ripley Twp., Butler Co., IA.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 oktober 2020.

Gezin van Dick Lindaman

Hij is getrouwd met Marie Ludeman.

Zij zijn getrouwd maart 1902 te fortasse, somewhere, Verenigde Staten, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gloy Lindaman  1920-1996 


Notities over Dick Lindaman

Dick Lindaman

Sources: Author: Hites, Tim, Title: "Dick Lindaman," (Publication location: Aplington, IA, Publisher: Find-a-Grave, Publication date: xxi Sept MMX), Repository: The Cloud

Link: https://www.findagrave.com/memorial/59035192/dick-lindaman

"Photo[graph of stone shared with Marie Lindaman] added by Tim Hites

Dick Lindaman BIRTH 10 Dec 1873 DEATH 1956 (aged 82-83) BURIAL Hitesville Cemetery Aplington, Butler County, Iowa, USA PLOT L61 MEMORIAL ID 59035192

Spouse
Photo[graph of stone shared with Dick Lindaman] Marie Ludeman Lindaman 1883-1954

Children

Photo[graph of his portion of stone shared with Henrietta K. Lindaman] John D. Lindaman 1903-1971
Photo[graph of stone shared with Verbena Lindaman] Dietrick D. Lindaman 1905-1997
Gloy Lindaman 1917-2002
Photo[graph of stone shared with Viola M. Lindaman] Mark Lindaman 1920-1996
Photo[graph of a man] Andrew Arthur Lindaman 1925-2014

Created by: Tim Hites Added: 21 Sep 2010 Find a Grave Memorial 59035192"

Author: Hass, Julie, Title: "Hass Web Site," (Publication location: Lehi, UT, Publisher MyHeritage Family Trees, Publication date: xvi Dec MMXVII), Repository: The Cloud

Link: https://www.myheritage.com/research/record-1-54811522-1-112/dick-lindaman-in-myheritage-family-trees

"... Dick Lindaman Birth Dec 10 1873 Death Jan 7 1956

Parents
John Lindaman ? - 1928
Fanny Lindaman (born Rieken)

Wife
Marie Lindaman (born Ludeman) 1883 - ?

Son
John Dick Lindaman 1903 - 1977

Source Hass Web Site Updated on Dec 16 2017 (2 years and 9 months ago) Julie Hass Site manager"
<>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dick Lindaman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Dick Lindaman

Dick Lindaman
1873-1956

1902

Marie Ludeman
1883-1954

Gloy Lindaman
1920-1996

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 december 1873 lag rond de 2,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 21 juli » In Adair, Iowa beroven Jesse James en de James-Younger gang een trein. Dit is de eerste succesvolle treinberoving in het westen van de Verenigde Staten. In totaal US$3,000 werd gestolen van de Rock Island Express.
  • De temperatuur op 7 januari 1956 lag tussen 0.4 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0.3 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Soedan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk en Egypte.
    • 15 februari » Het Uruguayaans voetbalelftal bezegelt de negende eindoverwinning in de Copa América met een 1-0 zege in de slotwedstrijd op Argentinië.
    • 14 maart » Het Nederlands Elftal verslaat in Düsseldorf regerend wereldkampioen West-Duitsland met 1-2. Beide Nederlandse goals worden gemaakt door Abe Lenstra.
    • 28 juni » De protesten in het Poolse Poznań beginnen. Ze vormen een aanleiding voor de Hongaarse Opstand in datzelfde jaar.
    • 26 juli » Het schip Andrea Doria zinkt in de vroege ochtend in de kustlijn van New York nadat het de avond ervoor in botsing is gekomen met een ander schip.
    • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1866 » Louis Bolk, Nederlands anatoom en embryoloog († 1930)
  • 1870 » Adolf Loos, Oostenrijks architect († 1933)
  • 1879 » Ernest Shepard, Engels boekillustrator († 1976)
  • 1882 » Otto Neurath, Oostenrijks filosoof en marxist († 1945)
  • 1883 » Giovanni Messe, Italiaans generaal en politicus († 1968)
  • 1884 » Juan Posadas, Filipijns bestuurder en burgemeester van Manilla († 1940)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lindaman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lindaman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lindaman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lindaman (onder)zoekt.

De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I42943.php : benaderd 4 mei 2025), "Dick Lindaman (1873-1956)".