Navorska tree » Martha Kloppenburg (1943-2016)

Persoonlijke gegevens Martha Kloppenburg 


Gezin van Martha Kloppenburg

Zij is getrouwd met Hilbert Botter.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1964 te fortasse, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Notities over Martha Kloppenburg

Martha Kloppenburg

Sources: Author: Klavers, Joop, Title: "Stamboom Klavers," (Publication location unknown, Publisher: Genealogy On-line, Publication date: xii Dec MMXIX), Repository: The Cloud

Link: https://www.genealogieonline.nl/en/stamboom_klavers/I144729.php

"Personal data Martha Kloppenburg
She was born on June 25, 1943 in Emmen, Drenthe.
She died on January 3, 2016 in Emmen, Drenthe, she was 72 years old.

Ancestors (and descendant) of Martha Kloppenburg

Paternal grandparents:
Geert Kloppenburg 1890 - 1960
Grandfather of Martha, he was 52 years old at the birth of Martha
Martha Baron 1889-1970

Maternal grandparents:
Jan Bos 1877-1956
Geziena Arendiena van Veen 1881-± 1964

Paternal:
Gezinus Kloppenburg 1922-1996
Hillechina Knelsina Bos 1924-2002

Individual:
Martha Kloppenburg 1943-2016

Spouse:
oo 1964
Hilbert Botter 1938-2006
...
Household of Martha Kloppenburg
She is married to Hilbert Botter on December 18, 1964, she was 21 years old.

Child(ren):

[1 f] (Not public)
[2 m] (Not public)"
<>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martha Kloppenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martha Kloppenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martha Kloppenburg

Martha Baron
1889-1970
Jan Bos
1877-1956

Martha Kloppenburg
1943-2016

1964

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 juni 1943 lag tussen 9,9 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Een Britse Pathfinder Stirling stort neer bij Hardinxveld-Giessendam (Rotterdam) in Nederland waarna de Duitsers de overblijfselen van een H2S cm-radar vonden. Het gevonden Rotterdam Gerät was de aanleiding om een wedren tegen de tijd te starten om de Britten bij te benen in de ontwikkeling van de cm-radar.
      • 3 september » Tweede Wereldoorlog: invasie van Italië door geallieerde troepen.
      • 30 september » Encycliek Divino Afflante Spiritu van Paus Pius XII over de promotie van Bijbelstudies.
      • 14 oktober » In het vernietigingskamp Sobibór komen de gevangenen in opstand.
      • 10 november » Onthoofding van de rooms-katholieke priesters Johannes Prassek (32), Eduard Müller (32) en Hermann Lange (31), en de Evangelisch-Lutherse pastor Karl Friedrich Stellbrink (49) in een gevangenis in Hamburg. Ze worden de Martelaren van Lübeck genoemd.
      • 4 december » Het Joegoslavische Verzet vormt een voorlopige regering.
    • De temperatuur op 18 december 1964 lag tussen -0,6 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 4 januari » In het tv-programma Zo is het toevallig ook nog eens een keer wordt het onderdeel Beeldreligie uitgezonden. Met bijbelteksten wordt de verslaafde beeldbuiskijker een spiegel voorgehouden.
      • 14 maart » De rechtbank vindt Jack Ruby schuldig aan de moord op Lee Harvey Oswald.
      • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
      • 10 juli » Het Beatles album A Hard Day's Night en de gelijknamige single komen uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 november » Paus Paulus VI sluit in Rome de derde zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
      • 19 december » Dominee Martin Luther King krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • De temperatuur op 3 januari 2016 lag tussen 5,2 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 8,8 mm neerslag gedurende 11,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (25%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2016: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,0 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Zuid-Afrikaanse overheid heeft een verbod uitgevaardigd op de luipaardjacht. De bepaling gaat meteen in en geldt voor heel 2016.
      • 3 augustus » Het ANC van president Jacob Zuma krijgt bij lokale verkiezingen in Zuid-Afrika zware klappen. De partij verliest onder meer de macht in de metropool Tshwane, waar de bestuurlijke hoofdstad Pretoria het hart van vormt.
      • 19 augustus » Duitsland wint het zesde olympische voetbaltoernooi voor vrouwen door Zweden in de finale met 2-1 te verslaan.
      • 22 augustus » De Zuid-Afrikaanse regeringspartij ANC verliest de strijd om de burgemeesterspost in Johannesburg, waar de partij meer dan twintig jaar de eerste burger leverde.
      • 18 september » Edwin Kiptoo uit Kenia wint voor de tweede keer op rij de Dam tot Damloop.
      • 9 november » Zes doden en meer dan 120 gewonden vallen door de zelfmoordaanslag op het Duitse consulaat in de Noord-Afghaanse stad Mazar-i-Sharif.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kloppenburg


    De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I41134.php : benaderd 2 mei 2025), "Martha Kloppenburg (1943-2016)".