Navorska tree » Hermina Hendrika Beerendina Sleurink (1888-1973)

Persoonlijke gegevens Hermina Hendrika Beerendina Sleurink 


Gezin van Hermina Hendrika Beerendina Sleurink

Zij is getrouwd met Marinus de Breij.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1910 te Zwolle, provincie Overijssel, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Hermina Hendrika Beerendina Sleurink

Hermina Hendrika Beerendina Sleurink

Source: Author: Klavers, Joop, Title: "Stamboom Klavers," (Publication location unknown, Publisher: genealogieonline.nl, Publication date: accessed ix Oct MMXIX), Repository: The Cloud

Link: https://www.genealogieonline.nl/en/stamboom_klavers/I297361.php

"Personal data Hermina Hendrika Beerendina Sleurink

She was born on January 15, 1888 in Zwolle, Overijssel. Source 1
She died on March 8, 1973, she was 85 years old.
She is buried in Zwolle, Overijssel. Source 1

Household of Hermina Hendrika Beerendina Sleurink
She is married to Marinus de Breij on May 4, 1910 at Zwolle, Overijssel, she was 22 years old. Source 2

Child(ren):

1. Johannes Fredericus de Breij 1911-1992

Sources

1. - www.online-begraafplaatsen.nl
2. - NataschavdB (via Geneanet)"
<>

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hermina Hendrika Beerendina Sleurink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hermina Hendrika Beerendina Sleurink

Hermina Hendrika Beerendina Sleurink
1888-1973

1910

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1888 lag rond de -3.9 °C. De winddruk was 41 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
    • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
  • De temperatuur op 4 mei 1910 lag tussen -0.9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 4,6 mm neerslag. Er was 1,0 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Het vissersschip MD 1 uit Middelharnis zinkt tijdens een storm, 13 doden.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 3 december » Demonstratie van de eerste neonlamp, door Georges Claude.
  • De temperatuur op 8 maart 1973 lag tussen -0.5 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
    • 26 februari » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Provincial Curicó Unido.
    • 14 april » Slade geeft een concert in Ahoy in Rotterdam.
    • 11 augustus » Eerste Hip Hop party door DJ Kool Herc.
    • 15 september » In het Magic Kingdom wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
    • 10 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt met 1-1 gelijk tegen Polen in Rotterdam. Henk Wery speelt zijn twaalfde en laatste interland voor Oranje.
    • 4 november » In Nederland vindt de eerste autoloze zondag plaats, als gevolg van de oliecrisis. De snelwegen zijn uitgestorven en worden enkel nog gebruikt door fietsers en rolschaatsers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sleurink

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sleurink.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sleurink.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sleurink (onder)zoekt.

De publicatie Navorska tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
David Allen Navorska, "Navorska tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/navorska-tree/I40831.php : benaderd 3 mei 2025), "Hermina Hendrika Beerendina Sleurink (1888-1973)".