Stamboom Naessens » Josephus Vounckx (1914-1989)

Persoonlijke gegevens Josephus Vounckx 


Gezin van Josephus Vounckx

Hij is getrouwd met Theresia Paulina Goovaerts.

Zij zijn getrouwd op 30 december 1933 te KEERBERGEN, hij was toen 19 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Vounckx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Vounckx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Vounckx

Rosalia Meeus
1857-> 1910

Josephus Vounckx
1914-1989

1933

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. FamilySearch digitaal, geboorteregister 1914, akte 45 van Josephus Vounckx.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 augustus 1914 lag tussen 10,7 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
      • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 6 september » Kroning van Paus Benedictus XV in Rome.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 30 december 1933 lag tussen -1,3 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -0,6 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
      • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
      • 22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
      • 17 oktober » De Duitse natuurkundige Albert Einstein vestigt zich in de Verenigde Staten, op de vlucht voor het nationaalsocialisme.
      • 13 november » De Nederlandse Zwembond (NZB) verkrijgt het predicaat Koninklijk en verandert de naam aldus in Koninklijke Nederlandse Zwembond.
    • De temperatuur op 16 november 1989 lag tussen 0,4 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Nederlandse PTT wordt geprivatiseerd.
      • 14 maart » Colby O'Donis, Amerikaans singer-songwriter
      • 21 juni » De Sovjet-Unie en Iran sluiten een hele reeks economische en wetenschappelijke samenwerkingsakkoorden; grootscheepse wapenleveranties van Moskou aan Teheran zijn ook mogelijk.
      • 17 oktober » Een aardbeving van 7,1 op de schaal van Richter treft San Francisco.
      • 15 december » In Disney's Hollywood Studios wordt de attractie Star Tours geopend.
      • 29 december » Václav Havel wordt president van Tsjecho-Slowakije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1912 » Ben Hogan, Amerikaans golfer († 1997)
    • 1912 » Max Croiset, Nederlands acteur, regisseur, toneelschrijver en voordrachtskunstenaar († 1993)
    • 1913 » Fred Davis, Engels snookerspeler († 1998)
    • 1913 » Makarios III van Cyprus, Grieks-Cypriotisch geestelijke en staatsman († 1977)
    • 1913 » Piet Brons, Nederlands politicus († 2003)
    • 1914 » Luis Mariano, Spaans (Baskisch) zanger († 1970)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vounckx

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vounckx.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vounckx.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vounckx (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I9861.php : benaderd 27 januari 2026), "Josephus Vounckx (1914-1989)".