Stamboom Naessens » Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes (1918-1997)

Persoonlijke gegevens Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes 

  • Roepnaam is (Margriet).
  • Zij is geboren op 26 juni 1918 in BIERVLIET (NL).
    De gemiddelde temperatuur was 11,2 ° C, er viel 0,1 mm. neerslag, de gemiddelde windsnelheid was 3 Bft. en kwam overheersend uit het noord westen (Genealogieonline).
  • Beroep: Naaister.Bron 1
  • Woonachtig: AARDENBURG (NL).
  • Zij is overleden op 13 maart 1997 in AARDENBURG (NL), zij was toen 78 jaar oud.Bron 2
    Zij is overleden te Oostburg.
    Begraafplaats Josephus J C Naessens 1913 1986. RK Begraafplaats Peurssensstraat 4527 BK Aardenburg.
    Graf id-nummer:405780 Begraafplaatsnr.:811 (Plaats)aanduiding: 395

    De gemiddelde temperatuur was 9,8 ° C, het was half bewolkt, de gemiddelde windsnelheid was 3 Bft. en kwam overheersend uit het west zuid westen (Genealogieonline).
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 februari 2023.

Gezin van Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes

Zij is getrouwd met Josephus Johannes Carolus Naessens.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1946 te AARDENBURG (NL), zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Akte 23. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Aardenburg (NL)
Getuige Thomaes is de broeder van de bruid.
Johannes Josephus Naessens was hierbij getuige.

Notities over Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes

Ouders : M Arthur Leopold Thuur Thomaes 1890-1951 & V Maria Theresia Marie Goossens 1891-1954

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Grafsteen van Margaretha Maria Jozef Thomaes.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 juni 1918 lag tussen 7,6 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
    • 17 oktober » Officiële stichting van Joegoslavië.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 9 november » Novemberrevolution, de Duitse keizer Wilhelm II treedt gedwongen af, einde van het Duitse Keizerrijk; zowel de Duitse Republiek als de Radenrepubliek worden uitgeroepen.
    • 11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
  • De temperatuur op 13 maart 1997 lag tussen 6,5 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 7,9 uur zonneschijn (68%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 21 januari » De politie in Amsterdam arresteert bij tien invallen in de stad dertien mensen wegens handel in verdovende middelen.
    • 22 januari » President Boris Jeltsin van Rusland verschijnt onverwacht weer in het Kremlin, vlak voordat het parlement aan een debat zou beginnen over een voorstel om hem af te zetten vanwege zijn slechte gezondheid.
    • 31 maart » Wielrenster Leontien van Moorsel pakt na drie jaar de draad weer op met winst in het criterium van Breezand.
    • 8 juli » Bij een busongeluk in Egypte (Aswan) komen 8, meest jonge, Nederlandse toeristen om het leven.
    • 26 september » Garuda Indonesia-Vlucht 152, een Airbus A300 van Garuda Indonesia afkomstig uit Jakarta stort neer bij Medan. Alle 234 inzittenden komen om het leven.
    • 29 september » Oprichting van de rooms-katholieke Missio sui juris Oezbekistan, de Missio sui juris Tadzjikistan en de Missio sui juris Turkmenistan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Thomaes

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thomaes.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thomaes.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thomaes (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I8736.php : benaderd 21 januari 2026), "Margaretha Maria Jozef "(Margriet)" Thomaes (1918-1997)".