Stamboom Naessens » Susanna Francisca Emilia Janssens (1909-1967)

Persoonlijke gegevens Susanna Francisca Emilia Janssens 

  • Zij is geboren op 12 oktober 1909 in SINT-NIKLAAS.Bron 1
    Akte 754. Voor Michel De Smedt schepen gedelegeerde ambtenaar van de burgerlijke stand te Sint Niklaas door de vader om 9.30 uur.
    Tijdstip: 22:00
  • Registratie van geboorte op 13 oktober 1909.Bron 1
    Aloysius Reyns was hierbij getuige.
    Amadeus Maes was hierbij getuige.
  • Woonachtig: SINT- NIKLAAS.
  • Zij is overleden op 23 december 1967 in SINT-NIKLAAS, zij was toen 58 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 augustus 2025.

Gezin van Susanna Francisca Emilia Janssens

Zij is getrouwd met Antonius Alphonsus Heirbaut.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1933 te SINT-NIKLAAS, zij was toen 23 jaar oud.Bron 2

Akte 145. Voor Eduard De Meulenaer schepen gedelegeerde ambtenaar van de burgerlijke stand te Sint Niklaas om 9 uur.
Het huwelijk werd afgekondigd te Sint Niklaas op zondag 04/06/1933.
De bruidegom heeft aan de militie verplichtingen voldaan.
De moeder van de bruidegom verklaart niet te kunnen schrijven.
Robertus Julianus Sophia (Robert) Geeraerts was hierbij getuige.
Triphonus Joannes Petrus Maria (Triphon ")" DE Wilde was hierbij getuige.

Notities over Susanna Francisca Emilia Janssens

Ouders: Augustus Alphonsus Janssens en Regina Maria Hoste.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Francisca Emilia Janssens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. FamilySearch digitaal, geboorteregister 1909, akte 754 van Suzanna Francisca Emilia Janssens.
  2. FamilySearch digitaal, huwelijksregister 1933, akte 145 van Antonius Alphonsus Heirbaut en Susanna Francisca Emilia Janssens.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1909 lag tussen 8,4 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 31 maart » De kiel van de Titanic wordt gelegd.
    • 6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
    • 24 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Everton in Viña del Mar.
    • 20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
  • De temperatuur op 23 december 1967 lag tussen 8,8 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 34,5 mm neerslag gedurende 9,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 23 mei » Egypte sluit de Straat van Tiran voor Israëlische vaartuigen, en blokkeert daarmee de Israëlische haven van Eilat.
    • 30 mei » De onafhankelijke Republiek Biafra wordt uitgeroepen.
    • 29 juni » De Amerikaanse filmster Jayne Mansfield komt op 34-jarige leeftijd om het leven bij een auto-ongeluk bij Slidell (Louisiana).
    • 5 augustus » Het Pink Floyd album The Piper at the Gates of Dawn komt uit in het Verenigd Koninkrijk.
    • 15 december » De Silver Bridge in Point Pleasant (West Virginia, Verenigde Staten) stort zonder aanwijsbare reden in. Hierbij komen 46 mensen om het leven.
    • 17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Janssens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I8571.php : benaderd 29 januari 2026), "Susanna Francisca Emilia Janssens (1909-1967)".