Stamboom Naessens » Marcel Albertus Maria Rooms (1926-1973)

Persoonlijke gegevens Marcel Albertus Maria Rooms 

  • Hij is geboren op 29 augustus 1926 in SINT-NIKLAAS.
    Ten Jare Negentienhonderd zesentwintig, Den dertigsten Augustus, ten twee ure des namiddags, is verschenen Aloysius ROOMS, oud zeven en veertig jaren,dokwerker, geboren te Belsele en alhier woonachtig aan het Vlijminckxhoek dewelke ons getoond heeft een kind van het mannelijk geslacht, geboren in deze stad, op negen en twintigsten dezer maand ten twaalf ure des smiddags, van hem vertooner en van zijn echtgenoote Elodia, Maria VAN DUYSE, oud twee en veertig jaren, huishoudster, geborente Sint Gillis Waes en alhier met hem woonende en waaraan hij verklaard heeft te willen geven de namen van Marcel, Albertus, Maria. Deze vertoning en verklaring gedaan in tegenwoordigheid van Honoré DE MEIJER oud een en zestig jaren, landbouwer, enAloysius REYNS oud twee en zestig jaren, brigadier van de politie, beiden alhier woonachtig, getuigen hiertoe door den declarant aangezocht. Na onmiddellijke opstelling en gedane voorlezing, hebben wij deze akte onderteekend benevens de komparantende getuigen.

    gebeurtenis: birth registration [30 augustus 1926] (SOUR:
    - 2 CONC B.S. Sint-Niklaas Uittreksel Geboorteakte Nr 516.)
  • Hij is overleden op 14 januari 1973 in WAASMUNSTER, hij was toen 46 jaar oud.
    Ten jare NEGENTIENHONDERD DRIEENZEVENTIG, op veertien januari is te Waasmunster overleden, Marcel, Albertus, Maria ROOMS, uitrafelaar, geboren te Sint-Niklaas op negen en twintig augustus negentienhonderd zesentwintig, woonende te Waasmunster Neerstraat 65, echtgenoot van Margareta VAN BOSCH, woonende te Lokeren. Den 17de januari 1973 is begraven op het Gemeentelijk kerkhof te Waasmunster, Marcel, Albertus, Maria ROOMS zoon van Aloysius ROOMS en Elodia VAN DUYSE beiden overleden te Sint-Niklaas, echtgenoot van Margaretha VAN BOSCH maar leefde gescheiden "van tafel en bed" sedert 1958, overleden op 14 januari 1973 te Waasmunster in de leeftijd van 46 jaren.

    domicilie: Vlyminckxhoek, 21
    9100 St Niklaas 9100 St Niklaas [1926-1946]

    domicilie: Koutermolenstraat, 24 Belsele België [FROM 3 JUL 1946 TO 24 februari 1958] (SOUR:
    - 2 CONC uittreksel van de gezinssamenstelling)

    domicilie: Neerstraat, 65
    9170 Waasmunster 9170 Waasmunster België [FROM 14 MAY 1958 TO 16 januari 1973] (SOUR:
    - 2 CONC Overlijdensakte)
  • Hij is begraven op 17 januari 1973 in WAASMUNSTER.
  • Een kind van Aloysius Rooms en Elodia Maria VAN Duyse
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 december 2011.

Gezin van Marcel Albertus Maria Rooms


Notities over Marcel Albertus Maria Rooms

•Gehuwd op 3 juli 1946, Belsele, met Margareta Van Bosch 1929-2003 (huwelijkscontract: [23 juni 1946]
hun kinderen:
¦Irène-Alöis-Martha Rooms 1947-
¦André-Camillus-Livina Rooms 1949-
?Godelieve-Alphons Rooms 1952-1952
¦Frédien-Yvonne-Eduard Rooms 1953-
¦Lucienne-Godelieve-Alphons Rooms 1955-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marcel Albertus Maria Rooms?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marcel Albertus Maria Rooms

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marcel Albertus Maria Rooms

Marcel Albertus Maria Rooms
1926-1973


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 augustus 1926 lag tussen 7,2 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
      • 14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
      • 29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
      • 31 oktober » Mislukte aanslag op Benito Mussolini
      • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
      • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    • De temperatuur op 14 januari 1973 lag tussen -0,2 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 25 augustus » De nationale vrouwenvoetbalelftallen van Finland en Zweden spelen beide de eerste officiële interland uit de geschiedenis. Het onderling duel in Mariehamn eindigt in 0-0.
      • 15 september » In het Magic Kingdom wordt de attractie Pirates of the Caribbean geopend.
      • 17 oktober » Een aantal OPEC-landen kondigt een olie-embargo af tegen een aantal Westerse landen, wat leidt tot een oliecrisis.
      • 9 november » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste door de KNVB goedgekeurde interland. In en tegen Engeland wordt met 1-0 verloren.
      • 18 november » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Amsterdam met 0-0 gelijk tegen België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Barry Hulshoff en Gerrie Mühren spelen hun laatste interland voor Oranje.
      • 6 december » Gerald Ford wordt beëdigd als de eerste niet-gekozen vicepresident van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 17 januari 1973 lag tussen -3,5 °C en 3,2 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 8 februari » De Indonesische regering wijst de Amerikaanse fotojournaliste Wyn Sargent uit die als 'antropologisch onderzoek' was getrouwd met een Papoea-stamhoofd.
      • 23 februari » De arts mevrouw Postma wordt in het eerste Nederlandse euthanasie-proces veroordeeld tot een week voorwaardelijke gevangenisstraf wegens het doden van haar ernstig zieke moeder.
      • 14 maart » Liam Cosgrave wordt Taoiseach (premier van Ierland).
      • 25 september » De Spaanse anarchist Salvador Puig Antich wordt in een hinderlaag gelokt en opgepakt. Salvador is een jaar later de laatste die de doodstraf krijgt onder het regime van Franco. In 2006 wordt er een film gemaakt over zijn leven.
      • 29 september » President Albert-Bernard Bongo van Gabon maakt bekend dat hij van het christendom tot de islam is bekeerd en de naam Omar Bongo heeft aangenomen.
      • 14 oktober » Leger ingezet tegen studenten-demonstratie in Thailand: 1577 doden. Koning Bhumibol stuurt militaire junta weg.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rooms

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rooms.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rooms.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rooms (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I7659.php : benaderd 17 januari 2026), "Marcel Albertus Maria Rooms (1926-1973)".