Stamboom Naessens » Juliana Marie VAN Rie (1884-1952)

Persoonlijke gegevens Juliana Marie VAN Rie 


Gezin van Juliana Marie VAN Rie

Zij is getrouwd met Julien Petrus Franciscus Marie Lippens.

Zij zijn getrouwd op 10 april 1907 te EEDE (NL), zij was toen 22 jaar oud.Bron 3

Akte 3. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Eede (NL) provincie Zeeland.
Het huwelijk werd afgekondigd te Aardenburg (NL) en te Eede (NL) op de zondagen 30 maart en 7 april 1907.
Getuige De Groote is de oom van de bruidegom en getuige Van Rie de broeder van de bruid.
De moeder van de bruid heeft verklaard niet te kunnen tekenen uit hoofde het schrijven niet te hebben geleerd.
Emile August Steyaert was hierbij getuige.
Alphonsus Eduardus DE Groote was hierbij getuige.
Willem VAN Rie was hierbij getuige.
Camiel Martens was hierbij getuige.

Kind(eren):



Notities over Juliana Marie VAN Rie

Ouders: Bernardus Van Rie en Barbara De Clerck.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Juliana Marie VAN Rie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Juliana Marie VAN Rie


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, geboorteregister 1884, akte 8 van Juliana Marie Van Rie.
  2. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, overlijdensakten 1952, akte 28 van Juliana Marie Van Rie.
  3. Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, huwelijksregister 1907, akte 3 van Julien Petrus Franciscus Marie Lippens en Juliana Marie Van Rie.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 april 1884 lag rond de 1,2 °C. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
    • 1 mei » Er breekt in de Verenigde Staten een staking uit die uiteindelijk het instellen van een acht-urige werkdag zal betekenen. Deze dag zal de geschiedenis ingaan als de Dag van de Arbeid en is in vele landen een erkende feestdag. Uitzonderingen zijn Canada, Nederland, en ironisch genoeg ook de Verenigde Staten.
    • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
    • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
  • De temperatuur op 10 april 1907 lag tussen 2,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
  • De temperatuur op 20 december 1952 lag tussen 2,2 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 10,8 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 4,3 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1952: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,3 miljoen inwoners.
    • 26 februari » De Engelse premier Winston Churchill maakt bekend dat het Verenigd Koninkrijk over een atoombom beschikt.
    • 2 mei » De De Havilland Comet vliegt als eerste passagiersvliegtuig met straalmotoren van Londen naar Johannesburg.
    • 4 juni » Juan Perón wordt voor de tweede keer president van Argentinië.
    • 25 juli » Het verdrag over de oprichting van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal wordt van kracht.
    • 3 oktober » Het Britse leger test in Australië zijn eerste atoombom.
    • 7 oktober » De streepjescode ofwel barcode werd officieel gepatenteerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VAN Rie

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VAN Rie.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VAN Rie.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VAN Rie (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I7487.php : benaderd 22 januari 2026), "Juliana Marie VAN Rie (1884-1952)".