Stamboom Naessens » Elodie Marie Emerence Nauts (1899-1955)

Persoonlijke gegevens Elodie Marie Emerence Nauts 


Gezin van Elodie Marie Emerence Nauts

Zij is getrouwd met Dorsan Eugeen Naessens.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Henri Naessens  1927-2002 
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elodie Marie Emerence Nauts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elodie Marie Emerence Nauts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elodie Marie Emerence Nauts

Elodie Marie Emerence Nauts
1899-1955



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rijksarchief Belgie digitaal, geboorteregister 1899, akte 96 van Elodie Marie Emerence Nauts.
  2. Bidprentje van Elodie Marie Emerence Nauts.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1899 lag rond de 7,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
  • De temperatuur op 16 augustus 1955 lag tussen 13,2 °C en 25,0 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (59%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 3 april » In Sclessin bij Luik breekt brand uit in Cinema Rio. Hierbij vallen 39 doden waarvan 22 kinderen.
    • 2 juli » Tierpark Berlin Friedrichsfelde wordt geopend.
    • 5 september » Fred Kaps wordt wereldkampioen goochelen.
    • 10 september » Japan treedt toe tot de GATT.
    • 19 september » In Argentinië wordt Juan Perón afgezet.
    • 1 december » Rosa Parks weigert haar zitplaats in een bus in Alabama af te staan aan een blanke man, en wordt gearresteerd wegens overtreding van de rassenwetten van de staat Alabama.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nauts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nauts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nauts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nauts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I6587.php : benaderd 20 januari 2026), "Elodie Marie Emerence Nauts (1899-1955)".