Akte 296. Voor August De Smedt burgemeester ambtenaar van de burgerlijke stand te Stekene door de vader om 16 uur. De temperatuur was gemiddeld 7,2 ° C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft. en kwam overheersend uit het west zuid westen.
Akte 129. Voor August De Smedt burgemeester ambtenaar van de burgerlijke stand te Stekene om 8 uur. Overleden in de woning van zijn ouders. De temperatuur was gemiddeld 7,3 ° C en er viel 0,5 mm. neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft. en kwam overheersend uit het zuid zuid westen.
De temperatuur op 21 december 1905 lag tussen 6,0 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
24 februari » In Zwitserland wordt de Simplontunnel voltooid.
27 juni » Er breekt muiterij uit op het Russische oorlogsschip Potemkin.
19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
Dag van overlijden 18 november 1906
De temperatuur op 18 november 1906 lag tussen 5,7 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I6529.php : benaderd 5 maart 2026), "Oscar Ghislenus Naessens (1905-1906)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.