Akte 61. Voor Honoré Petrus Joseph Rottier ambtenaar van de burgerlijke stand te Sint Jansteen (NL) provincie Zeeland door de vader.
De temperatuur was gemiddeld 17 ° C, de gemiddeld windsnelheid was 2 Bft. en kwam overheersend uit het westen (Genealogieonline).
Tijdstip: 06:00
Franciscus VAN Hoeye was hierbij getuige.
Johannes Baptist VAN DE Velde was hierbij getuige.
Akte 60. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Axel (NL).
De temperatuur was gemiddeld 15,5 ° C, de gemiddelde windsnelheid bedroeg 3 Bft. en kwam overheersend uit het noord oosten (Genealogieonline).
Tijdstip: 15:30
Adriaan Hendrik Joannes Sorber was hierbij getuige.
Hij is getrouwd met Anna Maria Naessens.
Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1929 te AXEL (NL), hij was toen 24 jaar oud.Bron 2
Akte 44. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Axel (NL).
Het huwelijk werd afgekondigd te Axel, Sint Jansteen en Hulst op 05/10/1929.
Getuigen zijn de broers van bruid en bruidegom. De vader van de bruidegom verklaart niet te kunnen ondertekenen uit hoofde van ongeleerdheid.
De temperatuur was gemiddeld 11,7 ° C, de gemiddelde windsnelheid bedroeg 5 Bft. en kwam overheersend uit het zuiden (Genealogieonline).
Theophilus Franciscus Joseph Naessens was hierbij getuige.
Joseph Franciscus Lievens was hierbij getuige.
Kind(eren):
Ouders: Eduardus Lievens en Antoinetta Slock.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Aloysius Petrus Lievens | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
1929 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Anna Maria Naessens | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zeeuwen gezocht Internet: Akte Internet: Zeeuwen gezocht digitaal, geboorteregister 1905, akte 61 van Aloysius Petrus Lievens.
Zeeuwen gezocht Internet, huwelijksregister 1929, akte 44 van Aloysius Petrus Lievens en Anna Maria Naessens.
Zeeuwen gezocht Internet, overlijdensregister 1944, akte 60 van Aloysius Petrus Lievens.