Stamboom Naessens » Leopoldina Sylvia Heirbaut (1878-????)

Persoonlijke gegevens Leopoldina Sylvia Heirbaut 


Gezin van Leopoldina Sylvia Heirbaut

Zij is getrouwd met Joannes Josephus Verley.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1900 te MEERDONK, zij was toen 22 jaar oud.Bron 2

Akte 13. Voor Eduard Smet schepen en ambtenaar van de burgerlijke stand te Meerdonk om 11 uur.
Het huwelijk werd afgekondigd te Meerdonk en te Kieldrecht op zondag 22 juli 1900.
De bruid heeft verklaard niet te kunnen tekenen door ongeleerdheid.
David VAN Duyse was hierbij getuige.
Lodewijk Jozef (Ludovicus Josephus) Coenen was hierbij getuige.
Petrus Franciscus (Frans) Ivens was hierbij getuige.
Eugeen Ruys was hierbij getuige.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leopoldina Sylvia Heirbaut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leopoldina Sylvia Heirbaut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leopoldina Sylvia Heirbaut

Leopoldina Sylvia Heirbaut
1878-????

1900

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Rijksarchief Belgie digitaal, geboorteregister 1878, akte 29 van Leopoldina Sylvia Heirbaut.
    2. FamilySearch digitaal, huwelijksregister 1900, akte 13 van Joannes Josephus Verley en Leopoldina Sylvia Heirbaut.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 maart 1878 lag rond de 6,7 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
      • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 3 augustus 1900 lag rond de 15,4 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 27 februari » De Britse Labour Party wordt opgericht
      • 15 april » Opening van de Exposition Universelle (1900), de vijfde wereldtentoonstelling al die in Parijs plaatsvindt.
      • 2 juli » Eerste vlucht van een zeppelin, bij Friedrichshafen, Duitsland.
      • 22 augustus » In Tilburg wordt de elfjarige Marietje Kessels vermoord.
      • 31 oktober » Officiële oprichtingsdatum van de voetbalafdeling van omnisportclub AA La Gantoise, het huidige KAA Gent.
      • 9 december » Koningin Wilhelmina ontvangt president Kruger van de boerenrepubliek Transvaal.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heirbaut

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heirbaut.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heirbaut.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heirbaut (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I4068.php : benaderd 17 januari 2026), "Leopoldina Sylvia Heirbaut (1878-????)".