Stamboom Naessens » Hendrik Heirbaut (1903-1964)

Persoonlijke gegevens Hendrik Heirbaut 


Gezin van Hendrik Heirbaut

Hij is getrouwd met Maria Sylvia Verhelst.

Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1930 te KRUIBEKE, hij was toen 27 jaar oud.Bron 3

Boek: Heirbaut, een Wase familie door Andre Vandermeulen.

Kind(eren):

  1. Gerard Alfred Heirbaut  1931-2015 
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Heirbaut?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Heirbaut

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Hendrik Heirbaut

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Heirbaut


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. FamilySearch digitaal, geboorteregister 1903, akte 59 van Hendrik Heirbaut.
    2. Bidprentje van Hendrik Heirbaut.
    3. Op 18 maart 2019 om 20 uur hebben wij afgesproken voor een ontmoeting tussen de lokale parochiale werkgroep en de jeugdbewegingen op "de Schakel".

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 april 1903 lag tussen -1,4 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (50%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
    • De temperatuur op 11 oktober 1930 lag tussen 2,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 13 juli » Het eerste wereldkampioenschap voetbal begint in Uruguay. Lucien Laurent van Frankrijk scoort in de negentiende minuut van de openingswedstrijd tegen Mexico het allereerste WK-doelpunt.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 28 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub CD Trofense.
      • 22 oktober » Oprichting van de amateurvoetbalclub SC Genemuiden.
    • De temperatuur op 3 december 1964 lag tussen -0,2 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 13,3 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
      • 12 januari » John Okello, een Oegandese militair, leidt een staatsgreep op Zanzibar, waarbij de democratisch verkozen regering en de sultan omvergeworpen worden.
      • 21 april » Benoeming van de Nederlander Paul Verschuren tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Helsinki (Finland)
      • 29 april » Huwelijk van prinses Irene met Carel Hugo van Bourbon-Parma in Rome. Na afloop worden zij door Paus Paulus VI in audiëntie ontvangen.
      • 10 juli » Het Beatles album A Hard Day's Night en de gelijknamige single komen uit in het Verenigd Koninkrijk.
      • 6 september » Jan Janssen wordt in Sallanches wereldkampioen wielrennen.
      • 21 september » Malta wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Heirbaut

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heirbaut.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heirbaut.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heirbaut (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I3832.php : benaderd 20 januari 2026), "Hendrik Heirbaut (1903-1964)".