Gedoopt door pastoor Lodewijk Van den Berghe. Dochter van Andreas Emaneel, gestorven te Stekene op 28/07/1791, en van Isabella Theresia Lekeur.
Maria Cornelia Blendeman was hierbij getuige.
Akte 91. Voor Benigne Thuysbaert, burgemeester en ambtenaar van de burgerlijke stand te Stekene om 10 uur.
Fransiscus "Francies" Naessens was hierbij getuige.
Hippolitus VAN Goethem was hierbij getuige.
Zij is getrouwd met Josephus Teirbrood.
Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1813 te STEKENE, zij was toen 21 jaar oud.Bron 4
Voor Ignace Francois Van Peteghem officier van de burgerlijke stand te Stekene, canton Sint Gillis, departement van de Schelde, om 8 uur.
Het hwelijk werd aangekondigd op de zondagen 26/09/1813 en 03/10/1813 op het middaguur aan het gemeentehuis.
Carolus Borremeus "Charles" DE Jonghe was hierbij getuige.
Paulus Vydt was hierbij getuige.
Pieter Stephanus "Pierre" DE Mol was hierbij getuige.
Joannes Brunau (Brunari) was hierbij getuige.
Kind(eren):
Joanna Isabella (Jeanne Isabelle) Emaneel | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1813 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Josephus Teirbrood | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Parochieregister van Stekene 1791 blz 287-11
Rijksarchief Beveren huwelijksakte van Francies Naessens en Judoca Teirbroodt
Rijksarchief Beveren overlijdensakte 91 van Joanna isabella Emaneel
Rijksarchief te Beveren W. Huwelijksregister 1813, periode van de Franse revolutie, Josephus Teirbroodt en Joanna Isabella Emaneel.