Stamboom Naessens » Edumondus Francois VAN Ecke (1878-1925)

Persoonlijke gegevens Edumondus Francois VAN Ecke 


Gezin van Edumondus Francois VAN Ecke

Hij is getrouwd met Louisa Belaert.

Zij zijn getrouwd op 24 juni 1903 te ZUIDDORPE (NL), hij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Akte 7. Voor de ambtenaar van de burgerlijke stand te Zuiddorpe (NL) provincie Zeeland.
De huwelijksafkondigingen werden gedaan te Axel (NL) en Zuiddorpe (NL). De bruidegom heeft aan zijn militieverplichtingen voldaan.
Desiderius Moerdijk was hierbij getuige.
Aloysius Waelput was hierbij getuige.
Isidorus DE Meyer was hierbij getuige.
Petrus Hemelsnet was hierbij getuige.

Kind(eren):

  1. Johannes VAN Ecke  1904-1980


Notities over Edumondus Francois VAN Ecke

Ouders: Bernardus Van Ecke en Anna De Schepper.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edumondus Francois VAN Ecke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Edumondus Francois VAN Ecke

Edumondus Francois VAN Ecke
1878-1925

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. FamilySearch digitaal, overlijdensregister 1925, akte 46 van Edumondus Francois Van Ecke.
  2. FamilySearch digitaal, huwelijksregister 1903, akte 7 van Edumondus Francois Van Ecke en Louisa Belaert.
  3. Zeeuwen gezocht Internet, geboorteregister 1904, akte 72 van Johannes Van Ecke.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 april 1878 lag rond de 12,5 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • 7 september » William Booth verandert de naam van zijn Christian Mission in The Salvation Army. In Nederlands wordt dit het Leger des Heils genoemd.
  • De temperatuur op 24 juni 1903 lag tussen 8,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
    • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
    • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
    • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
  • De temperatuur op 10 oktober 1925 lag tussen -1,5 °C en 13,2 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 18 juli » In Duitsland verschijnt Adolf Hitlers boek Mein Kampf.
    • 10 augustus » Stormramp van 1925, een noodweer met zeer zware windstoten en meerdere tornado's richt veel schade aan. Vooral Borculo wordt zwaar getroffen.
    • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
    • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1875 » André Baillon, Vlaams schrijver († 1932)
  • 1875 » Georges Hébert, Frans marineofficier en sportontwikkelaar († 1957)
  • 1875 » Maurice de Broglie, Frans natuurkundige († 1960)
  • 1876 » Ailke Westerhof, Nederlands verpleegster († 1946)
  • 1876 » Con Leahy, Iers hoogspringer († 1921)
  • 1880 » Henk Ringers, chocoladefabrikant, oprichter van de Ringers Cacao- en Chocoladefabriek in Alkmaar († 1975)

Bron: Wikipedia

  • 1910 » Willem Maris (66), Nederlands kunstschilder
  • 1911 » Jack Daniel (65), Amerikaans oprichter van de Jack Daniel's distilleerderij
  • 1914 » Carol I van Roemenië (75), koning van Roemenië (1866-1914)
  • 1914 » Domenico Ferrata (67), Italiaans nuntius in België en kardinaal-staatssecretaris
  • 1927 » Gustav Whitehead (53), Duits-Amerikaans luchtvaartpionier
  • 1933 » Jules Persyn (55), Vlaams schrijver

Over de familienaam VAN Ecke

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam VAN Ecke.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over VAN Ecke.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam VAN Ecke (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Naessens is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Guido Naessens, "Stamboom Naessens", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/naessens-stamboom/I2417.php : benaderd 22 januari 2026), "Edumondus Francois VAN Ecke (1878-1925)".