Akte 103: In het jaar duizend acht honderd tweeendertig den zevenentwintigste november ten twee uren naer middag voor ons Augustinus Naudts burgemeester ambtenaar van den burgelijken stand der gemeente Sint-Gillis district Sint Nicolas provincie oostvlaanderen is gekomen Gillis Franciscus Van duyse oud agt en twintig jaren daglooner hier woonende wijk D: den welken ons vertoond heeft een kind van het mannelijk geslacht hier geboren gisteren om acht uren snaghts van hem verklaerder envan Dorothea Triest zijne huisvrouwe en aan het welk hij verklaart te willen geven den voornaam van Leopold. Deze vertooning en verklaaring gedaan in de tegenwoordigheid van Augustinus Maes oud vierendertig jaeren secretaris en van Augustinus Bauwens oud zesentwintig jaeren ... der gemeente raed beyde hier woonende en dezen akt benevens ons naer voorlezing hebben onderteekend verklarende den vader niet te kunnen schrijven.
gebeurtenis: birth registration [27 november 1832] (SOUR:
- 2 CONC RABW. B.S. Sint-Gillis-Waas Geboorteakte Nr. 11 Film Nr. 1112125.)
Tijdstip: 00:00
Augustinus Maes was hierbij getuige.
Augustinus Bauwens was hierbij getuige.
Akte 22. Voor Honoré Raemdonck ridder in de Leopoldsorde burgemeester ambtenaar van de burgerlijke stand te Sint Gillis Waas om 11 uur.
De getuigen zijn zonen van de overledene en verklaren niet te kunnen schrijven door ongeleerdheid.
Overleden in zijn woning.
Tijdstip: 09:00
Eduard VAN Duyse was hierbij getuige.
August VAN Duyse was hierbij getuige.
Hij is getrouwd met Clara Durinckx.
Zij zijn getrouwd op 11 oktober 1860 te VRASENE, hij was toen 27 jaar oud.Bron 2
Akte 19. Voor Josephus Vital Verstockt, schepen en gedelegeerd ambtenaar van de burgerlijke stand te Sint-Gillis Waas , arrondissement Sint Niklaas om 9 uur.
Aangekondigd aan het gemmentehuis van Vrasene en van Sint Gillis Waas op de zondagen 30 september en 7 oktober 1860, telkens om 11 uur. De bruidegom heeft aan de militieverplichtingen voldaan.
De bruidegom en zijn moeder, de bruid en haar vader hebben verklaard niet te kunnen schrijven.
Franciscus VAN Gysel was hierbij getuige.
Joseph D'Hooge was hierbij getuige.
Giuillielmus DE Bruyn was hierbij getuige.
Henricus Hoskens was hierbij getuige.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Leopold VAN Duyse | ||||||||||||||||||
1860 | ||||||||||||||||||
Clara Durinckx | ||||||||||||||||||