Kyra Morin & B Einfeldt family tree » Otto Friedrich Wilhelm Einfeld (1876-1915)

Persoonlijke gegevens Otto Friedrich Wilhelm Einfeld 

Bron 1

Gezin van Otto Friedrich Wilhelm Einfeld

Hij is getrouwd met Anna Marie Molberg.

Zij zijn getrouwd op 24 december 1911 te Holmens, København, Staden København, Danmark, hij was toen 35 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Paul Guatav Einfeldt  1914-1980 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otto Friedrich Wilhelm Einfeld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Otto Friedrich Wilhelm Einfeld

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Otto Friedrich Wilhelm Einfeld


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Denmark, Church Records, 1812-1918, Ancestry.com, Denmark, Church Records, 1812-1918 Record

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1911 lag tussen 0,3 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
      • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • De temperatuur op 1 september 1915 lag tussen 6,6 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 0.5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 18 maart » De Geallieerden lijden een zware nederlaag op zee in Turkije bij de slag om Gallipoli.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Einfeld

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Einfeld.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Einfeld.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Einfeld (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    KM, "Kyra Morin & B Einfeldt family tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/morin-and-einfeldt-family-tree/I422249368989.php : benaderd 5 augustus 2025), "Otto Friedrich Wilhelm Einfeld (1876-1915)".