Moreland tree » Samuel Compton (1738-1805)

Persoonlijke gegevens Samuel Compton 

Bron 1
  • Hij is geboren in het jaar 1738 in Botetourt, Botetourt, Virginia, United States.
  • (Marriage) rond 1764 in Bush River MM, Newberry, Colony of South Carolina, British Colonial America.
  • Hij is overleden op 6 februari 1805 in Miami, Ohio, United States, hij was toen 67 jaar oud.
  • Hij is begraven in Compton Farm Cemetery, Waynesville, Warren, Ohio, United States.

Gezin van Samuel Compton

Hij is getrouwd met Elizabeth Lewis.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Rachel Compton  1764-1844 
  2. William Compton  1765-1842
  3. Samuel Compton  1766-1850
  4. Amos Compton  1770-1824 
  5. John Compton  1772-1860
  6. Stephen A Compton  1774-1862 
  7. Mathew Compton  1776-1817
  8. Joshua Compton  1778-1802
  9. Elizabeth Compton  1779-1864
  10. Joseph Compton  1782-1824

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Samuel Compton?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Samuel Compton

Samuel Compton
1738-1805


Amos Compton
1770-1824
John Compton
1772-1860

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Torrey Web Site (FamilySearch), Robert Willis Torrey, Samuel Compton, 31 mei 2018
    Added via a Smart Match
    MyHeritage family tree Family site: Torrey Web Site (FamilySearch) Family tree: 330285621-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 februari 1805 lag rond de -1,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het noord-westen. Typering van het weer: betrokken mist. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1805: Bron: Wikipedia
    • 1 februari » Op de stadsgracht te Leeuwarden heeft een wedstrijd plaats voor vrouwspersoonen. Er verschijnen 130 schaatsrijdsters aan de start, terwijl er op de stadswallen 10.000 toeschouwers staan. De eerste prijs is een gouden oorijzer ter waarde van 105 gulden en Trijntje Pieters van Poppingawier mag zich na afloop met het oorijzer tooien.
    • 4 februari » In Parijs vindt de eerste huisnummering in de geschiedenis plaats.
    • 4 maart » Thomas Jefferson wordt beëdigd voor een tweede termijn als 3de president van de Verenigde Staten.
    • 26 mei » In de kathedraal van Milaan wordt Napoleon Bonaparte tot koning van Italië gekroond.
    • 21 oktober » Slag bij Trafalgar. Horatio Nelson verslaat een Frans-Spaanse vloot en sneuvelt.
    • 2 december » In de Slag bij Austerlitz verslaan Franse troepen onder Napoleon een gecombineerde Russisch-Oostenrijkse strijdmacht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Compton

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Compton.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Compton.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Compton (onder)zoekt.

De publicatie Moreland tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Christina Moreland, "Moreland tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/moreland-tree/I500031.php : benaderd 3 maart 2026), "Samuel Compton (1738-1805)".