Mitchell/Stewart Tree » Orlando Ladue Mork (1891-1935)

Persoonlijke gegevens Orlando Ladue Mork 

Bron 1

Gezin van Orlando Ladue Mork

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Orlando Ladue Mork?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Orlando Ladue Mork

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Orlando Ladue Mork


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 september 1935 lag tussen 8,8 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 8,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Er was 9,0 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 28 januari » IJsland is het eerste land waar abortus gelegaliseerd wordt.
      • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
      • 26 februari » In Daventry in het Verenigd Koninkrijk, demonstreert Robert Watson-Watt de eerste radar.
      • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
      • 19 mei » Hitler opent het eerste stuk Reichsautobahn tussen Frankfurt en Darmstadt.
      • 25 mei » Jesse Owens loopt en springt vier wereldrecords binnen één uur bij wedstrijden in Ann Arbor, Michigan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mork

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mork.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mork.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mork (onder)zoekt.

    De publicatie Mitchell/Stewart Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    T.J. Mitchell, "Mitchell/Stewart Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mitchell-stewart-tree/P776.php : benaderd 26 december 2025), "Orlando Ladue Mork (1891-1935)".