De temperatuur op 7 februari 1918 lag tussen 7,3 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 12,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
Trouwdag 17 maart 1936
De temperatuur op 17 maart 1936 lag tussen 0,1 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
23 november » Het eerste nummer van het tijdschrift Life wordt uitgebracht.
30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
Dag van overlijden 29 april 1991
De temperatuur op 29 april 1991 lag tussen 2,9 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
15 juni » De vulkaan Pinatubo barst uit. Het is wereldwijd de grootste uitbarsting sinds 1912; de VS verlaten daardoor hun militaire bases in de regio.
15 september » De Angolese rebellenleider Jonas Savimbi belooft de Amerikaanse vice-president Dan Quayle dat zijn UNITA-beweging de vredesonderhandelingen met de linkse regering in Angola zal hervatten.
13 oktober » In Tsjaad wordt de minister van Binnenlandse Zaken, Maldom Bada Abbas, gearresteerd in verband met een mislukte overval op een wapendepot van het leger eerder op de dag. In de hoofdstad Ndjamena wordt de avondklok ingesteld.
14 oktober » Bij godsdienstrellen tussen moslims en christenen in de Nigeriaanse stad Kano komen ongeveer honderd mensen om het leven.
16 november » Gastland China wint de openingswedstrijd van het allereerste WK voetbal voor vrouwen door Noorwegen met 4-0 te verslaan in Kanton.
31 december » De Sovjet-Unie wordt officieel opgeheven.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: T.J. Mitchell, "Mitchell/Stewart Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mitchell-stewart-tree/P1142.php : benaderd 16 oktober 2026), "Franey Stewart (1918-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.