14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
30 juli » De arts John Harvey Kellogg ontdekt bij toeval de cornflake.
6 september » Koningin Wilhelmina wordt ingehuldigd in de Nieuwe Kerk te Amsterdam.
18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
Dag van overlijden 29 maart 1967
De temperatuur op 29 maart 1967 lag tussen 0,9 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
6 mei » Oprichting van de Leusder zwem- en poloclub De Haaien.
22 mei » Het warenhuis Innovation in het centrum van Brussel brandt volledig uit. Het is de meest rampzalige brand in de Belgische geschiedenis met 323 doden en vermisten en 150 gewonden.
25 juni » Een windhoos treft het zuiden van Nederland en het noorden van België. In Nederland wordt Tricht zwaar getroffen; daar vallen vijf doden en twintig gewonden. In België heeft Oostmalle - nu deelgemeente van Malle - erg te lijden met 135 verwoeste huizen.
10 september » De bevolking van Gibraltar stemt tegen eenwording met Spanje.
14 december » Arthur Kornberg stelt als eerste een kunstmatig virus (ΦX174) samen.
17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: T.J. Mitchell, "Mitchell/Stewart Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mitchell-stewart-tree/P522.php : benaderd 7 maart 2026), "Violet Stewart (1898-1967)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.