Mitchell Family Tree » Benjamin Wilburn Wooten (± 1867-1938)

Persoonlijke gegevens Benjamin Wilburn Wooten 

Bron 1

Gezin van Benjamin Wilburn Wooten

Hij is getrouwd met Mary Jo "Josie" Brooks.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1913 te Georgia, Verenigde Staten.


Kind(eren):

  1. Leonard Wooten  1917-2004
  2. Paul Wooten  1921-1985
  3. Bessie Wooten  1923-2007
  4. Brooks Wooten  1925-1999
  5. Lilia Wooten  1928-1999

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Benjamin Wilburn Wooten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Benjamin Wilburn Wooten

Benjamin Wilburn Wooten
± 1867-1938

1913
Paul Wooten
1921-1985
Bessie Wooten
1923-2007
Brooks Wooten
1925-1999
Lilia Wooten
1928-1999

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=33671189&pid=930
    / Ancestry.com

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 mei 1938 lag tussen 7,4 °C en 11,3 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 6,5 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 6 april » Ontdekking van teflon door Roy Plunkett.
    • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
    • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
    • 13 december » Honderd gedeporteerde gevangenen uit Sachsenhausen bouwen het concentratiekamp Neuengamme bij Hamburg.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wooten

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wooten.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wooten.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wooten (onder)zoekt.

De publicatie Mitchell Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
John Mitchell, "Mitchell Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mitchell-family-tree/P930.php : benaderd 6 mei 2025), "Benjamin Wilburn Wooten (± 1867-1938)".