Veenema » Warner Jans (± 1625-????)

Persoonlijke gegevens Warner Jans 

  • Hij is geboren rond 1625.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2024.

Gezin van Warner Jans

Hij is getrouwd met Atie Laeses.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 13 juni 1685 te Garijp, Suameer en Eernewoude, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Warner Jans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://allefriezen.nl/zoeken/deeds/eb9bbb8d-3bad-46b0-a8a5-a55a9e9fff9a?person=8af786a7-8e13-4227-a394-e438aab5fce3

De publicatie Veenema is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Veenema, "Veenema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mijn-stamboom/I5102.php : benaderd 3 januari 2026), "Warner Jans (± 1625-????)".