Veenema » Jouke Alberts (± 1650-± 1674)

Persoonlijke gegevens Jouke Alberts 

  • Hij is geboren rond 1650.
  • Hij is overleden rond 1674.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2024.

Gezin van Jouke Alberts

Hij is getrouwd met Ytje Haantjes.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 1 februari 1674 te Garijp, Suameer en Eernewoude, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jouke Alberts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. https://allefriezen.nl/zoeken/deeds/972621b5-7901-49d2-a9ba-2675c0481d8a?person=dbeaa8c7-1abd-494f-9ea3-33b39c119254

De publicatie Veenema is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Veenema, "Veenema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mijn-stamboom/I12444.php : benaderd 18 januari 2026), "Jouke Alberts (± 1650-± 1674)".