Veenema » Tjeerd Wolters (± 1710-????)

Persoonlijke gegevens Tjeerd Wolters 

  • Hij is geboren rond 1710.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 maart 2024.

Gezin van Tjeerd Wolters

Hij is getrouwd met Gelske Hendriks.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 8 januari 1741 te Garijp, Suameer en Eernewoude, Tietjerksteradeel, Friesland, Nederland.Bron 1


Kind(eren):

  1. Teunis Tjeerds de Jong  ± 1749-1831 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tjeerd Wolters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Tjeerd Wolters

Tjeerd Wolters
± 1710-????

1741

Gelske Hendriks
± 1712-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://allefriezen.nl/zoeken/deeds/5d1f886d-e97d-4419-a237-b2551049d3a8?person=d35af722-4b86-4f88-817c-d7798027057b


De publicatie Veenema is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Veenema, "Veenema", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mijn-stamboom/I12201.php : benaderd 9 januari 2026), "Tjeerd Wolters (± 1710-????)".