Meyer Genealogy Tree » Joseph Eliab Allinger (1915-1989)

Persoonlijke gegevens Joseph Eliab Allinger 

Bron 1Bronnen 2, 3, 4

Gezin van Joseph Eliab Allinger

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Eliab Allinger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Eliab Allinger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Eliab Allinger

Joseph Eliab Allinger
1915-1989


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. (Niet openbaar)
    3. (Niet openbaar)
    4. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 mei 1915 lag tussen 2,1 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Verenigde Staten bezetten Haïti.
      • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 14 april » De Duitsers torpederen het Nederlandse stoomschip Katwijk.
      • 25 april » Eerste Wereldoorlog: De Slag om Gallipoli begint.
      • 24 juli » De stoomboot Eastland slaat om bij Chicago als bijna alle passagiers naar één zijde van het schip lopen: 844 mensen komen om.
    • De temperatuur op 22 juni 1989 lag tussen 11,2 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
      • 18 februari » In Algerije wordt het Front Islamique du Salut (FIS) opgericht.
      • 29 maart » Een man vernielt in het Dordrechts Museum tien schilderijen.
      • 21 juni » De Sovjet-Unie en Iran sluiten een hele reeks economische en wetenschappelijke samenwerkingsakkoorden; grootscheepse wapenleveranties van Moskou aan Teheran zijn ook mogelijk.
      • 27 augustus » Extremistische sikhs overvallen in de Indiase deelstaat Punjab een trein en doden 23 mensen.
      • 2 oktober » RTL-Véronique (het latere RTL 4) gaat van start.
      • 17 november » In Tsjecho-Slowakije begint de Fluwelen Revolutie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Allinger

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Allinger.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Allinger.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Allinger (onder)zoekt.

    De publicatie Meyer Genealogy Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jeremy Meyer, "Meyer Genealogy Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/meyer-genealogy-tree/P8648.php : benaderd 16 januari 2026), "Joseph Eliab Allinger (1915-1989)".