Merricks Tree » Teunis Johannes Eimers (1891-1975)

Persoonlijke gegevens Teunis Johannes Eimers 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7Bronnen 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Gezin van Teunis Johannes Eimers

Hij is getrouwd met Stijntje van Doorn.

Zij zijn getrouwd op 20 augustus 1913 te Utrecht, hij was toen 21 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Dirkje Eimers  1914-1958
  2. Dirk Eimers  1916-1993
  3. Willem Eimers  1919-1959
  4. Jozef Eimers  1920-1987
  5. Alida Eimers  1925-1983

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Teunis Johannes Eimers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Teunis Johannes Eimers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Teunis Johannes Eimers

Wilmke Heij
1809-1893
Willem Eimers
1839-1900

Teunis Johannes Eimers
1891-1975

1913
Dirkje Eimers
1914-1958
Dirk Eimers
1916-1993
Willem Eimers
1919-1959
Jozef Eimers
1920-1987
Alida Eimers
1925-1983

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gelderland Province, Netherlands, Civil Registration, 1811-1950, Ancestry.com / Ancestry.com
    2. (Niet openbaar)
    3. Web: Netherlands, GenealogieOnline Trees Index, 1000-2015, Ancestry.com
    4. (Niet openbaar)
    5. Netherlands, Death Index, 1795-1969, Ancestry.com, Het Utrechts Archief; Den Haag, Nederland; BS Death
    6. Netherlands, Birth Index, 1784-1917, Ancestry.com, Het Utrechts Archief; Den Haag, Nederland; BS Birth / Ancestry.com
    7. Web: Netherlands, GenealogieOnline Trees Index, 1000-2015, Ancestry.com / Ancestry.com
    8. Netherlands, Population Registers Index, 1720-1944, Ancestry.com, Erfgoedcentrum Achterhoek en Liemers; Den Haag, Nederland; Bevolkingsregisters / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 oktober 1891 lag rond de 9,8 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » Liliuokalani wordt koningin van Hawaï.
      • 10 maart » Almon Strowger verkrijgt patent op de automatische telefooncentrale.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • De temperatuur op 20 augustus 1913 lag tussen 10,3 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
      • 10 oktober » Het Panamakanaal wordt geopend.
    • De temperatuur op 23 december 1975 lag tussen 4,9 °C en 6,3 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Tijdens de Vietnamoorlog veroveren Noord-Vietnamese troepen de zuidelijke stad Đà Nẵng.
      • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
      • 19 oktober » Zaligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door Paus Paulus VI.
      • 10 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nam een resolutie aan die zionisme gelijkstelt aan racisme, maar die werd eind 1991 weer ingetrokken.
      • 29 november » Robert Muldoon wordt verkozen tot premier van Nieuw-Zeeland.
      • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eimers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eimers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eimers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eimers (onder)zoekt.

    De publicatie Merricks Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Chris Merricks, "Merricks Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/merricks-tree/I242304259498.php : benaderd 3 januari 2026), "Teunis Johannes Eimers (1891-1975)".