Merricks Tree » Gerritje Meurs (± 1875-1959)

Persoonlijke gegevens Gerritje Meurs 

Bron 1

Gezin van Gerritje Meurs

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Meurs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Meurs

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Meurs

Carolina Heij
1815-1891
Steven Meurs
± 1845-1925

Gerritje Meurs
± 1875-1959


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 februari 1959 lag tussen 3,1 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De Cubaanse president Fulgencio Batista wordt afgezet door Fidel Castro.
      • 23 januari » Robert Noyce vindt de geïntegreerde schakeling uit. Jack Kilby bestrijdt dat.
      • 19 februari » Het Verenigd Koninkrijk geeft aan Cyprus zijn onafhankelijkheid.
      • 31 maart » De Maasbode komt voor het laatst uit als zelfstandige krant.
      • 31 juli » Oprichting van de terroristische organisatie 'Euskadi Ta Askatasuna', beter bekend als ETA of Baskische Afscheidingsbeweging
      • 19 september » Nikita Chroesjtsjov wordt de toegang tot Disneyland ontzegd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meurs

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meurs.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meurs.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meurs (onder)zoekt.

    De publicatie Merricks Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Chris Merricks, "Merricks Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/merricks-tree/I242303479227.php : benaderd 9 januari 2026), "Gerritje Meurs (± 1875-1959)".