Meint H. Tempel » Geertje Kamminga (1907-)

Persoonlijke gegevens Geertje Kamminga 


Gezin van Geertje Kamminga

Zij had een relatie met (Niet openbaar).


Notities over Geertje Kamminga

Geertje is bij het huwelijk van Jacobus & Jetsina door Jacobus erkent als zijnde een dochter.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje Kamminga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje Kamminga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Kamminga

Jacobus Kamminga
1884-± 1940

Geertje Kamminga
1907-????


(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 november 1907 lag tussen 4,4 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 26 februari » Oprichting van de Bataafse Petroleum Maatschappij in Den Haag.
      • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 3 juli » Decreet Lamentabili Sanu Exitu van de Congregatie van de Inquisitie van de Romeinse Curie waarin 65 modernistische dwalingen worden veroordeeld.
      • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
      • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kamminga

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kamminga.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kamminga.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kamminga (onder)zoekt.

    De publicatie Meint H. Tempel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Tempel, "Meint H. Tempel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/meint-h-tempel/I707.php : benaderd 7 februari 2026), "Geertje Kamminga (1907-)".