Meint H. Tempel » Otse Otses Hogeveen (1854-1922)

Persoonlijke gegevens Otse Otses Hogeveen


Gezin van Otse Otses Hogeveen

Deze persoon is getrouwd met Rinske Jeeps Van Der Klok.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1878 te Opsterland, FR, NL, in de leeftijd van 24 jaar.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otse Otses Hogeveen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Otse Otses Hogeveen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Otse Otses Hogeveen

Otse Otses Hogeveen
1854-1922

1878

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1922 lag tussen -0,3 °C en 3,8 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 3,9 mm neerslag. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Kroning van paus Pius XI in Rome.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 3 april » Jozef Stalin wordt de eerste secretaris-generaal van de Communistische Partij van de Sovjet-Unie.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hogeveen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hogeveen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hogeveen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hogeveen (onder)zoekt.

De publicatie Meint H. Tempel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Peter Tempel, "Meint H. Tempel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/meint-h-tempel/I5593.php : benaderd 22 februari 2026), "Otse Otses Hogeveen (1854-1922)".