Mead Family Tree » Faith Margaret Thomas (1538-1573)

Persoonlijke gegevens Faith Margaret Thomas 

Bron 1

Gezin van Faith Margaret Thomas

Zij is getrouwd met John Hodsoll.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1553 te Cowfold Sussex England, zij was toen 15 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1557 te Cowfold, Sussex, England, zij was toen 19 jaar oud.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1568 te Cowfold, Sussex, England, zij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. John Hodsoll  1570-1666 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Faith Margaret Thomas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Faith Margaret Thomas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Faith Margaret Thomas

Faith Margaret Thomas
1538-1573

1553

John Hodsoll
1534-1618

John Hodsoll
1570-1666

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1573: Bron: Wikipedia
    • 17 april » Slag bij Vlissingen, een zeeslag tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
    • 13 juli » Het Beleg van Haarlem eindigt met de overgave van de stad, waarna enkele duizenden soldaten en burgers werden geëxecuteerd. Het beleg geldt als een van de meest beruchte gebeurtenissen uit de Tachtigjarige Oorlog.
    • 23 augustus » Fernando Álvarez de Toledo, beter bekend als de hertog van Alva, arriveert in De Nederlanden.
    • 8 oktober » Alkmaars ontzet, de eerste Nederlandse overwinning gedurende de Tachtigjarige Oorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Thomas

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Thomas.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Thomas.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Thomas (onder)zoekt.

De publicatie Mead Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Matthew Mead, "Mead Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mead-family-tree/P4022.php : benaderd 12 mei 2025), "Faith Margaret Thomas (1538-1573)".