maximum test » Léon de Guisy (± 928-± 960)

Persoonlijke gegevens Léon de Guisy 

  • Zij is geboren rond 928.
  • Zij is overleden rond 960.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 mei 2016.

Gezin van Léon de Guisy


Kind(eren):

  1. Blanche de Guisy  940-± 962 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Léon de Guisy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Léon de Guisy

Léon de Guisy
± 928-± 960



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Guisy

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Guisy.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Guisy.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Guisy (onder)zoekt.

De publicatie maximum test is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ard van Bergen, "maximum test", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/maximum-test/I6000000042461489175.php : benaderd 18 januari 2026), "Léon de Guisy (± 928-± 960)".