Mannen van Croy » Marinus van den Bersselaar

Persoonlijke gegevens Marinus van den Bersselaar 


    Gezin van Marinus van den Bersselaar

    Hij is getrouwd met Everdina Krooijmans.

    Zij zijn getrouwd op 15 juli 1926 te Eindhoven.Bron 1

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus van den Bersselaar?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Afbeelding(en) Marinus van den Bersselaar

    De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.


    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Bronnen

    1. BS Eindhoven, huwelijksakte nr. 224, 15 juli 1926

    Over de familienaam Van den Bersselaar


    De publicatie Mannen van Croy is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I5107.php : benaderd 1 januari 2026), "Marinus van den Bersselaar".