De temperatuur op 2 december 1916 lag tussen -1,7 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
24 april » Easter Rising in Ierland.
15 augustus » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub Atlas Guadalajara.
20 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Ñublense.
19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
Dag van overlijden 25 oktober 1995
De temperatuur op 25 oktober 1995 lag tussen 7,6 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (52%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
13 januari » Het Deens voetbalelftal wint de tweede editie van de Confederations Cup door in de finale Argentinië met 2-0 te verslaan.
19 april » Het Alfred P. Murrah Federal Building in Oklahoma City wordt gedeeltelijk opgeblazen, waarbij 168 mensen omkomen.
4 juni » Bosnische Kroaten, gesteund door Kroatische legereenheden, hebben volgens Servische militaire bronnen de vitale aanvoerroute naar Knin, 'hoofdstad' van de Servische enclave Krajina, met artillerie onder vuur genomen.
6 juni » De Eerste Kamer verwerpt de prestatiebeurs met één stem verschil. Studenten die in september gaan studeren, blijven onder het oude systeem van studiefinanciering vallen en krijgen vijf jaar beurs in plaats van vier jaar.
18 juni » Noorwegen wint het tweede WK voetbal voor vrouwen door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
31 oktober » Opwaardering van de enclavegrenzen tot rijksgrenzen, waardoor een stukje Niemandsland bij Baarle-Hertog verdwijnt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I5054.php : benaderd 24 oktober 2026), "Martinus Faassen (1916-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.