Mannen van Croy » Wilhelmina Antonia "Mien" Koolen (1910-2009)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Antonia "Mien" Koolen 


Gezin van Wilhelmina Antonia "Mien" Koolen

Zij is getrouwd met Wilhelmus Crooijmans.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1936 te Mierlo, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Antonia "Mien" Koolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Antonia Koolen

Wilhelmina Antonia Koolen
1910-2009

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Rouwbrief Mien Crooijmans
  2. BS Mierlo, huwelijksakte nr. 12, 9 mei 1936

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1910 lag tussen 2,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 13,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 24 juni » Japan valt Korea binnen.
    • 5 september » De natuurkundige Marie Curie slaagt erin in haar laboratorium in Parijs enkele grammen radium te verkrijgen.
    • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 9 mei 1936 lag tussen 9,7 °C en 19,5 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,6 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
    • 17 juli » Begin van de Spaanse Burgeroorlog met een muiterij in Marokko.
    • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
    • 24 oktober » Hitler en Mussolini sluiten het verdrag dat de basis wordt van de 'As' tussen Berlijn en Rome.
  • De temperatuur op 3 december 2009 lag tussen 5,5 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Zeker dertien burgers en een politieagent komen om het leven door een zelfmoordaanslag in de Somalische hoofdstad Mogadishu.
    • 18 februari » De Poolse atlete Kamila Skolimowska sterft op 26-jarige leeftijd aan een longembolie.
    • 5 april » Opening van Gamla Ullevi, een voetbalstadion in het Zweedse Göteborg en thuishaven van IFK Göteborg, GAIS en Örgryte IS en het Zweeds vrouwenvoetbalelftal.
    • 1 augustus » De Deen Anders Fogh Rasmussen begint zijn termijn als twaalfde secretaris-generaal van de NAVO.
    • 20 december » President Hugo Chávez van Venezuela claimt dat een spionagevliegtuig van de Verenigde Staten het Venezolaanse luchtruim heeft geschonden.
    • 29 december » Somalische piraten kapen in de Golf van Aden een Britse tanker met vermoedelijk 26 bemanningsleden aan boord.
  • De temperatuur op 8 december 2009 lag tussen 2,3 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 6,3 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (23%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 23 januari » In Sint-Gillis-bij-Dendermonde steekt een 20-jarige man twee kinderen en een volwassene neer in een kinderdagverblijf. Daarnaast zijn er nog 12 zwaargewonden, die naar het ziekenhuis worden overgebracht.
    • 4 maart » Het studiebureau Arup/SUM besluit dat de Oosterweelverbinding onvoldoende scoort als mobiliteitsproject en financieel niet rendabel is.
    • 16 mei » Een demonstratie tegen homofobie in Rusland wordt met geweld neergeslagen door de Russische regering. Hierbij worden er zeker 20 mensen opgepakt, waaronder een journalist van de Gay Krant.
    • 5 juli » Bij etnische onlusten tussen Oeigoeren enerzijds en Han-Chinezen en politie anderzijds komen in Ürümqi, de hoofdstad van de Noordwest-Chinese provincie Sinkiang (Xinjiang), meer dan 150 mensen om. Honderden raken gewond of worden gearresteerd.
    • 1 oktober » De website van de gratis krant DAG houdt op te bestaan.
    • 1 december » Het Verdrag van Lissabon treedt in werking.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koolen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koolen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koolen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koolen (onder)zoekt.

De publicatie Mannen van Croy is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I5048.php : benaderd 10 februari 2026), "Wilhelmina Antonia "Mien" Koolen (1910-2009)".