De temperatuur op 22 maart 1926 lag tussen -3,6 °C en 5,7 °C en was gemiddeld 0,6 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (87%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
3 januari » Generaal Theodoros Pangalos benoemt zichzelf tot dictator van Griekenland.
29 mei » De Nederlandse publieke omroep VPRO wordt opgericht.
13 juni » In de Estische hoofdstad Tallinn wordt het Kadrioru Stadion geopend.
20 juni » Demonstratie van de eerste, draadloze telefoon te Berlijn.
21 juni » Paus Pius XI benoemt twee nieuwe kardinalen.
25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
Dag van overlijden 5 november 2013
De temperatuur op 5 november 2013 lag tussen 5,3 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 11,0 mm neerslag gedurende 9,3 uur. Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
27 januari » Bij een brand in een nachtclub in de Braziliaanse stad Santa Maria komen meer dan 230 mensen om het leven en raken er tweehonderd gewond.
7 februari » Na de moord op oppositieleider Chokri Belaïd kondigt de Tunesische premier Hamadi Jebali het aftreden van zijn regering aan. Tot aan de verkiezingen van juni zal een regering van technocraten het land leiden.
28 februari » Paus Benedictus XVI treedt om gezondheidsredenen af. Hij is de eerste paus die aftreedt sinds Gregorius XII in 1415.
20 april » John Ewbank meldt via Twitter helemaal klaar te zijn met de kritiek op het koningslied en trekt het in. Twee dagen later meldt het Nationaal Comité Inhuldiging toch vast te houden aan het lied.
27 mei » Acteur Jan Decleir krijgt de Vlaamse prijs voor algemene culturele verdienste.
29 september » De Keniaanse atleet Wilson Kipsang verbetert in Berlijn het wereldrecord op de marathon van zijn landgenoot Patrick Makau met vijftien seconden: twee uur, drie minuten en 22 seconden
Dag van crematie 9 november 2013
De temperatuur op 9 november 2013 lag tussen 5,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 13,2 mm neerslag gedurende 4,7 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (63%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
27 januari » Bij een brand in een nachtclub in de Braziliaanse stad Santa Maria komen meer dan 230 mensen om het leven en raken er tweehonderd gewond.
31 januari » Bij een explosie in de wolkenkrabber Torre Ejecutiva Pemex, het hoofdkantoor van het Mexicaanse staatsoliebedrijf Petróleos Mexicanos, vallen 36 doden en meer dan 120 gewonden.
20 april » Een aardbeving van 7,0 op de schaal van Richter in de streek rond Ya'an, in de Chinese provincie Sichuan, kost het leven aan minstens 180 mensen. Meer dan elfduizend mensen raken gewond.
7 mei » Bij een uitbarsting van de Mayon, een van de actiefste vulkanen op de Filipijnen, komen vier buitenlandse bergbeklimmers en hun Filipijnse gids om het leven.
28 juli » Tientallen mensen komen om als een autobus 30 meter naar beneden stort van een viaduct nabij de Zuid-Italiaanse stad Avellino.
11 november » Bij een busongeval in het noordoosten van Zuid-Afrika komen 29 mensen om het leven. Het ongeval doet zich voor in de stad Kwaggafontein, ongeveer 100 kilometer ten noordoosten van Pretoria.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Patrick Crooijmans, "Mannen van Croy", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/mannen-van-croy/I3587.php : benaderd 27 december 2025), "Aloysius Antonius Cornelis "Louis" Vriens (1926-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.