Stamboom Maas » Hendrikje Stegeman (1847-????)

Persoonlijke gegevens Hendrikje Stegeman 

  • Zij is geboren in het jaar 1847 in Zwolle.
  • Een kind van Roelof Stegeman en Trijntje Tijmens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 februari 2011.

Gezin van Hendrikje Stegeman

(1) Zij is getrouwd met Cornelis van Houts.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1875, zij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Petrus Maas.

Toestemming voor het huwelijk is verkregen.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 1 december 1880 te Maassluis, zij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Johanna Maas  1883-????
  2. Cornelia Maas  1885-????
  3. Leonardus Maas  1887-1943 


Tijdbalk Hendrikje Stegeman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje Stegeman

Hendrikje Stegeman
1847-????

(1) 1875
(2) 1880

Petrus Maas
1848-1902

Johanna Maas
1883-????
Cornelia Maas
1885-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. huwelijksakte no.33 Stadsarchief Vlaardingen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 december 1880 lag rond de 4,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
    • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.

Over de familienaam Stegeman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stegeman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stegeman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stegeman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Maas is opgesteld door Erwin Maas (contact is niet mogelijk).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Erwin Maas, "Stamboom Maas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/maas-stamboom/I2156.php : benaderd 15 januari 2026), "Hendrikje Stegeman (1847-????)".