Lortz Family Tree » Eldena Langford (1921-2009)

Persoonlijke gegevens Eldena Langford 

Bronnen 1, 2, 3, 4, 5, 6

Gezin van Eldena Langford

Zij heeft/had een relatie met Johnny Daniel Durbin.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eldena Langford?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eldena Langford

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eldena Langford

Eldena Langford
1921-2009



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Social Security Death Index, Issue State: Texas; Issue Date: 1954 / Ancestry.com
    2. U.S. Public Records Index, Volume 1, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. U.S., Find A Grave Index, 1600s-Current, Ancestry.com / Ancestry.com
    4. United States Obituary Collection, Ancestry.com, Newspaper: The Huntsville Item; Publication Date: 28 10 2010; Publication Place: Huntsville, TX, USA / Ancestry.com
    5. U.S. Public Records Index, Volume 2, Ancestry.com / Ancestry.com
    6. 1930 United States Federal Census, Ancestry.com, Year: 1930; Census Place: Precinct 4, Bowie, Texas; Roll: 2300; Page: 2A; Enumeration District: 0025; Image: 497.0; FHL microfilm: 2342034 / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 juni 1921 lag tussen 11,8 °C en 23,8 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 9 februari » In Polen sterft de laatste in de vrije natuur levende wisent. In het begin van de 21e eeuw is de wisent geherintroduceerd en komt hij weer voor in het wild.
      • 4 maart » Warren G. Harding wordt beëdigd als 29e president van de Verenigde Staten
      • 8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
      • 14 maart » Lis Hartel, Deens amazone († 2009)
      • 4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
      • 18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
    • De temperatuur op 7 december 2009 lag tussen 5,8 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 7,4 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Het nieuwe radiostation MNM gaat van start.
      • 7 mei » Judoka Dennis van der Geest kondigt het einde van zijn topsportloopbaan aan.
      • 22 augustus » Strandrellen in Hoek van Holland tijdens dancefestival Sunset Grooves.
      • 11 september » President Hugo Chávez maakt bekend dat Venezuela korteafstandsraketten heeft gekocht van Rusland.
      • 8 november » De Nederlandse politie houdt in het asielzoekerscentrum in Dronten een Somaliër aan. De 43-jarige man is volgens de Verenigde Staten betrokken geweest bij de ondersteuning van de internationale jihad.
      • 10 december » Barack Obama krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Langford

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Langford.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Langford.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Langford (onder)zoekt.

    De publicatie Lortz Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robin Lortz, "Lortz Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lortz-family-tree/P13198.php : benaderd 13 mei 2025), "Eldena Langford (1921-2009)".