Stamboom Limburg » Edward William Gelderloos (1913-2000)

Persoonlijke gegevens Edward William Gelderloos 

Bron 1

Gezin van Edward William Gelderloos

Hij is getrouwd met Grietje Koster.

Zij zijn getrouwd op 24 augustus 1950, hij was toen 37 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Edward William Gelderloos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Edward William Gelderloos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Edward William Gelderloos

Edward William Gelderloos
1913-2000

1950

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Vind een Graf, via http://www.myheritage.nl/research/collec...

    Edward William Gelderloos
    Geboorte: 25 mei 1913
    Overlijden: 22 mrt 2000
    Begraafplaats: Oak Hill Memorial Park, California, USA

    FindAGrave-oprichter Jim Lipton neemt het grootste deel van de administratie, de bouw en het onderhoud van de site voor zijn rekening. Hij creëerde de site in 1995 omdat hij geen site vond die kon bijdragen aan zijn hobby; het bezoeken van graven van beroemde mensen. Hij kwam tot de conclusie dat duizenden mensen overal ter wereld dezelfde hobby hebben. Wat puur als hobby startte ontwikkelde zich tot een levenswerk met een ware passie. De bouw en groei van Vind een Graf overtroffen zijn stoutste verwachtingen en gaven hem immense voldoening. Dagelijks komen er bijdragen van duizenden medewerkers van overal ter wereld. Duizenden gebruiken de site als educatief referentie-instrument. Geliefde personen waarvan men het spoor reeds lang bijster was, kunnen nu opnieuw gelokaliseerd worden en miljoenen levens worden opnieuw innig herdacht. In welk werkgebied had Jim een van de laatste nog levende Munchkins kunnen ontmoeten of in een Hollywoods mausoleum kunnen spreken tot een publiek van liefhebbers van graven, of zijn antieke doodskist schroevendraaier kunnen verwerven(schroeft alleen naar binnen)?

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 mei 1913 lag tussen 7,6 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,3 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 9,9 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 14 mei » In Haarlem wordt het Frans Hals Museum geopend.
    • 10 augustus » Vrede van Boekarest (1913), einde van de Tweede Balkanoorlog..
    • 23 augustus » In Kopenhagen wordt het beeld van de kleine zeemeermin onthuld, gemaakt door de beeldhouwer Edward Eriksen (1876-1959).
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
  • De temperatuur op 24 augustus 1950 lag tussen 12,2 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 1,6 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1950: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,0 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Het Ghanees voetbalelftal speelt onder de naam Goudkust de eerste officiële interland en wint met 1-0 van Nigeria.
    • 3 juni » De regeringsleiders van België, Frankrijk, Luxemburg, Italië, Nederland en Duitsland ondertekenen de Schuman-verklaring.
    • 15 juni » Opening Tentoonstelling Rotterdam Ahoy.
    • 4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
    • 26 juli » Het Koninklijk Nederlandsch-Indisch Leger (KNIL) wordt ontbonden.
    • 1 november » Dogmaverklaring door Paus Pius XII betreffende de Tenhemelopneming van Maria.
  • De temperatuur op 22 maart 2000 lag tussen -0,7 °C en 15,8 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (77%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 22 januari » Gastland Ghana begint de 22ste editie van het Afrikaans kampioenschap voetbal met een 1-1 gelijkspel tegen Kameroen in het Accra Sports Stadion in Accra.
    • 27 januari » Nederlandse poëzielezers kiezen Gerrit Komrij tot de eerste Dichter des Vaderlands.
    • 27 februari » Het Canadees voetbalelftal wint voor het eerst in de geschiedenis de CONCACAF Gold Cup door in de finale Colombia met 2-0 te verslaan.
    • 15 mei » Zwemmer Ian Thorpe uit Australië scherpt in Sydney zijn eigen en één dag oude wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.45,51.
    • 25 mei » Israël trekt zich terug uit Zuid-Libanon en eindigt de bezetting.
    • 4 december » Gustavo Kuerten lost Marat Safin na twee weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; de Braziliaan moet die positie na acht weken weer afstaan aan diezelfde Rus.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1994 » Dan Hartman (44), Amerikaans muzikant, componist en muziekproducer
  • 2001 » Sabiha Gökçen (88), Turks militair
  • 2001 » Toby Wing (85), Amerikaans actrice
  • 2001 » William Hanna (90), Amerikaans producent, regisseur en tekenaar van tekenfilms
  • 2004 » Ahmad Yassin (±67), Palestijns leider van Hamas
  • 2006 » Ria Beckers (67), Nederlands politica en bestuurder

Over de familienaam Gelderloos


De publicatie Stamboom Limburg is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
T. Limburg, "Stamboom Limburg", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/limburg-stamboom/I500068.php : benaderd 23 februari 2026), "Edward William Gelderloos (1913-2000)".