Leenen stamboom » Martina Maria (Miet) Verstegen (1922-2006)

Persoonlijke gegevens Martina Maria (Miet) Verstegen 


Gezin van Martina Maria (Miet) Verstegen

Zij is getrouwd met Bernardus Lucas (Bernard) Albers.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1948 te Griendtsveen, zij was toen 25 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Maria (Miet) Verstegen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Maria (Miet) Verstegen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Maria (Miet) Verstegen

Maria Janssen
1868-1928

Martina Maria (Miet) Verstegen
1922-2006

1948

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 april 1922 lag tussen 0,1 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 10,7 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
      • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
      • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
      • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
      • 31 oktober » De RAI Amsterdam opent een semipermanente tentoonstellingshal aan de Ferdinand Bolstraat te Amsterdam.
      • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
    • De temperatuur op 9 februari 1948 lag tussen 7,5 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
      • 14 maart » Bernd Stange, Oost-Duits voetballer en voetbalcoach
      • 17 maart » De Benelux-landen, Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk tekenen de overeenkomst van Brussel, welke een voorloper is van de NAVO-overeenkomst.
      • 17 maart » Oprichting van de West-Europese Unie (WEU), de huidige 'gewapende arm' van de Europese Unie.
      • 16 juni » De Franse overheid richt de luchtvaartmaatschappij Air France op.
      • 4 november » T.S. Eliot wint de Nobelprijs voor de Literatuur.
    • De temperatuur op 4 augustus 2006 lag tussen 16,8 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 18,8 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 4,7 uur zonneschijn (31%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Niels Kerstholt en Maaike Vos worden in Den Haag Nederlands kampioen shorttrack.
      • 16 april » Fränk Schleck wint de Amstel Gold Race.
      • 18 april » Radiozender Yorin FM wordt omgedoopt tot Caz!.
      • 6 juni » De datum van vandaag wordt geschreven als 6-6-6 ofwel 666, wat het Getal van het Beest is. Duizenden christenen wereldwijd bidden voor afkering van het kwaad.
      • 4 juli » De Spaceshuttle Discovery wordt na herhaaldelijk uitstel succesvol gelanceerd.
      • 6 september » Folkert Jensma vertrekt als hoofdredacteur van NRC Handelsblad.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1920 » John Paul Stevens, Amerikaans rechter († 2019)
    • 1921 » Marcos Moshinsky, Mexicaans natuurkundige († 2009)
    • 1922 » Hendrik de Waard, Nederlands natuurkundige († 2008)
    • 1923 » Sten Andersson, Zweeds sociaal-democratisch politicus († 2006)
    • 1924 » Leslie Phillips, Engels acteur
    • 1924 » Nina Foch, Amerikaans actrice († 2008)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verstegen


    De publicatie Leenen stamboom is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Joep Leenen, "Leenen stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/leenen-stamboom/I2467.php : benaderd 15 februari 2026), "Martina Maria (Miet) Verstegen (1922-2006)".