Lazarus tree » Katharina Schön (1843-????)

Persoonlijke gegevens Katharina Schön 


Gezin van Katharina Schön

Zij is getrouwd met Herman Krauss.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1888 te Osijek-Baranja, Croatia, zij was toen 45 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Katharina Schön?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Katharina Schön

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Katharina Schön

Schön
± 1710-????
Nathan Schön
< 1805-< 1878
Rosalia
< 1810-< 1878

Katharina Schön
1843-????

1888

Herman Krauss
1833-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 juli 1888 lag rond de 19,9 °C. De winddruk was 55 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 4 juli » De Belgische bankbiljetten worden tweetalig en het Belgisch Staatsblad wordt gedeeltelijk in het Nederlands gepubliceerd.
      • 21 augustus » William Burroughs vraagt octrooi aan op de eerste, commercieel beschikbare rekenmachine.
      • 31 augustus » Jack the Ripper slaat voor het eerst toe: hij vermoordt Mary Ann Nichols.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.

    Over de familienaam Schön

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schön.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schön.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schön (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412307651274.php : benaderd 4 mei 2025), "Katharina Schön (1843-????)".