De temperatuur op 4 februari 1921 lag tussen -1,1 °C en 4,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
8 maart » Verkoos het Internationale Vrouwensecretariaat van de Communistische of Derde Internationale, definitief tot Internationale Vrouwendag.
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Pistoiese.
4 augustus » De Franse uitvinder Édouard Belin verstuurt draadloos een fax over de Atlantische Oceaan.
1 december » Oprichting van het rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië.
18 december » Het Pools voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis van het land. In Boedapest wordt met 1-0 verloren van Hongarije.
Dag van overlijden 13 april 2000
De temperatuur op 13 april 2000 lag tussen 3,4 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » Loodhoudende benzine wordt in de lidstaten van de Europese Unie officieel verboden.
29 januari » Schaatsster Andrea Nuyt scherpt in Calgary het Nederlands record van Marianne Timmer (38,47 seconden) aan en noteert een tijd van 38,15.
13 mei » Vuurwerkramp in Enschede, 23 doden en ongeveer 950 gewonden.
20 september » Zwemster Inge de Bruijn verbetert bij de Olympische Spelen in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag met drie honderdste van een seconde: van 53,80 naar 53,77.
8 oktober » In België zijn er gemeente-, districts- en provincieraadsverkiezingen.
26 november » De Nederlandse schaatser Gianni Romme rijdt een nieuw wereldrecord op de 10.000 meter in Heerenveen: 13.03,40.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412239030759.php : benaderd 23 februari 2026), "Luna Trigg Greene (1921-2000)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.