Lazarus tree » Constance Leonore Brodsky (1934-1999)

Persoonlijke gegevens Constance Leonore Brodsky 


Gezin van Constance Leonore Brodsky

(1) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1951, zij was toen 16 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is op 24 juli 1978 gescheiden.


(2) Zij is getrouwd met Anthony Leonard Suttile.

Zij zijn getrouwd op 10 november 1979 te Miami-Dade, Florida, zij was toen 45 jaar oud.


Notities over Constance Leonore Brodsky

Chana Leah

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Constance Leonore Brodsky?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Constance Leonore Brodsky

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Constance Leonore Brodsky

Sarah Goldman
± 1877-1940

Constance Leonore Brodsky
1934-1999

(1) 1951
(Niet openbaar)
(2) 1979

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1934 lag tussen 2,0 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Eugene Cernan, Amerikaans astronaut, laatste mens op de maan († 2017)
      • 1 april » Bonnie en Clyde vermoorden twee jonge highway patrol-agenten nabij Grapevine (Texas).
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
      • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.
      • 11 december » De stichting Algemeen Nederlands Persbureau wordt opgericht.
    • De temperatuur op 10 november 1979 lag tussen 1,3 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 2,7 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
      • 25 maart » Nederland wordt in Roemenië wereldkampioen ijshockey in de B-poule en dwingt zo deelname af aan de Olympische Winterspelen van 1980 in Lake Placid.
      • 14 april » Jan Raas wint voor de derde opeenvolgende keer Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
      • 23 mei » Verkiezing van Karl Carstens tot vijfde bondspresident van West-Duitsland.
      • 15 juni » Oprichting van de Reguliere Grootloge van België.
      • 16 juli » De Iraakse president Ahmad Hassan al-Bakr wordt afgezet door vicepresident Saddam Hoessein, die hem opvolgt.
      • 5 september » Het Nederlands voetbalelftal maakt in Reykjavik geen fout en wint de EK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland met 4-0, onder meer door twee treffers van centrumspits Dick Nanninga.
    • De temperatuur op 14 april 1999 lag tussen 0,4 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (41%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
    • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
      • 24 februari » Een vliegtuig van China Southern Airlines stort neer bij het aanvliegen op Whenzou vliegveld in het oosten van China, 61 mensen kwamen om.
      • 25 februari » Honderden mensen raken besmet met de legionellabacterie tijdens een bezoek aan de Westfriese Flora in Bovenkarspel, 32 mensen overlijden aan de gevolgen van de veteranenziekte.
      • 23 juni » Benoeming van de Nederlander Hugo van Steekelenburg tot bisschop van Almenara in Brazilië.
      • 6 december » 20.000 scholieren demonstreren voor verlichting van de tweede fase in Den Haag. Rellen en vernieling tot gevolg.
      • 11 december » Paus Johannes Paulus II wijdt de volledig gerestaureerde Sixtijnse Kapel in.
      • 31 december » Hama Amadou wordt premier van Niger.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1994 » Harry Touw (70), Haags moppentapper
    • 1996 » Rinus van den Bosch (58), Nederlands beeldhouwer, fotograaf, kunstschilder en tekenaar
    • 2001 » Hiroshi Teshigahara (74), Japans filmmaker
    • 2001 » Jim Baxter (61), Schots voetballer
    • 2002 » Joop Haex (90), Nederlands politicus
    • 2007 » Don Ho (76), Amerikaans zanger

    Over de familienaam Brodsky

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brodsky.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brodsky.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brodsky (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412227549274.php : benaderd 4 december 2025), "Constance Leonore Brodsky (1934-1999)".