Lazarus tree » Nathaniel Jacob Stone (1940-2018)

Persoonlijke gegevens Nathaniel Jacob Stone 

Bronnen 1, 2Bron 3

Gezin van Nathaniel Jacob Stone

Hij had een relatie met Josepha Esperanza Stone.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nathaniel Jacob Stone?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Nathaniel Jacob Stone

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Nathaniel Jacob Stone

Nathaniel Jacob Stone
1940-2018



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com
    2. U.S., Newspapers.com Obituary Index, 1800s-current, Ancestry.com, The San Francisco Examiner; Publication Date: 22 Dec 1964; Publication Place: San Francisco, California, United States of America; URL: https://www.newspapers.com/image/461033192/?article=edbdc590-7491-4beb-9e80-2b0beec98e4a&focus=0.6017004,0.13139689,0.71 / Ancestry.com
    3. California Birth Index, 1905-1995, Ancestry.com, Birthdate: 20 Dec 1940; Birth County: San Francisco / Ancestry.com
    4. U.S., Public Records Index, 1950-1993, Volume 1, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 december 1940 lag tussen -6,4 °C en 1,6 °C en was gemiddeld -1,7 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 15 april » De Geallieerden beginnen hun aanval op de Noorse stad Narvik.
      • 17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 11 september » Hitler schort het bevel tot de landing in Engeland drie dagen op; hij stelt ook op 14 en 17 september de beslissing uit.
      • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
      • 14 november » Bombardement op Coventry.
    • De temperatuur op 4 juli 2018 lag tussen 13,2 °C en 25,2 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was -0.1 mm neerslag. Er was 11,9 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2018: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Leeuwarden en Valletta (Malta) zijn dit jaar Culturele hoofdstad van Europa.
      • 20 mei » De rugbyers van 't Gooi veroveren in Amsterdam voor de vierde keer in de clubgeschiedenis de Nederlandse titel. In de finale wordt RC Hilversum met 30-19 verslagen, waarmee 't Gooi revanche neemt voor de verloren finale van vorig seizoen.
      • 26 mei » Real Madrid wint voor de derde maal op rij de UEFA Champions League. In de finale wordt Liverpool FC met 3-1 verslagen.
      • 29 mei » Een man schiet een man dood en daarna twee agentes in Luik.
      • 27 juni » In Moskou verliest Duitsland verrassend van Zuid Korea en zijn daardoor al na de groepsfase uitgeschakeld bij WK voetbal.
      • 10 augustus » Belgie behaalt een gouden, zilveren en bronzen medaille op de Europese kampioenschappen atletiek 2018. Nafi Thiam behaald de gouden medaille op de zevenkamp en de broers Kevin en Jonathan Borlée behalen de zilveren en bronzen medaille op de 400 meter.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stone

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stone.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stone.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stone (onder)zoekt.

    De publicatie Lazarus tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Chaim, "Lazarus tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/lazarus-tree/I412214687967.php : benaderd 3 mei 2025), "Nathaniel Jacob Stone (1940-2018)".